Neler Yeni

🚨 TÜRKİYE'nin Açık Ara En Uçurumlu Sistemi Goat V4 Geliyor...🚨

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,464
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
🤫GOAT V4 SMOKİNLİK BİR SİSTEM OLABİLİR 🤫

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,464
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Draq123
Keşke al satcılık ölmeseydi alıp satardım 2 tane monitör parası çıkardı

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
4070 super geliyor beyler 39kya hissediyorum

Al sat olayı bitti artık. Kimse aldığını satamiyor. Bayramdan sonra kimsede nakitte kalmadi. Piyasada nakit sıkıntısı zaten var. Sen vatandan faizsiz 3 taksitle al nakit paraya satmaya çalış. Herkes uyandı artık kimse keriz değil. Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar alsın.

Scheibe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak t
Al sat olayı bitti artık. Kimse aldığını satamiyor. Bayramdan sonra kimsede nakitte kalmadi. Piyasada nakit sıkıntısı zaten var. Sen vatandan faizsiz 3 taksitle al nakit paraya satmaya çalış. Herkes uyandı artık kimse keriz değil. Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar alsın.
Kim bitirdi sen mi bitirdin :) goat v3 ilanları kapış kapış gitti v4 çok Uygun dan gelirse yine 2-3 bin fazlasına anında satarlar

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,361
İsim
Kadir
Kim bitirdi sen mi bitirdin :) goat v3 ilanları kapış kapış gitti v4 çok Uygun dan gelirse yine 2-3 bin fazlasına anında satarlar
20 küsür bini kesin olmayan 2-3 bin TL kar için riske etmeye değmiyor
o sistemin ardından parça fiyatları dolar bazında dahi arttı o sistemi alıp 18 19 a satanlar şuan aynısını alamıyor yani karları eridi.

Scheibe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak t
o sistemin ardından parça fiyatları dolar bazında dahi arttı o sistemi alıp 18 19 a satanlar şuan aynısını alamıyor yani karları eridi.
Ne anlatıyorsun be abla gözünü seveyim abi aldıkları gün verdiler Facebook grupların da ne riski 2-3 tane aldılar vade farksız taksitle kim veriyo sana 7-8 bin 2-3 gün de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de sistem rahat 22-23 den gitcek bir şey 19-20 ye gelirse rahat gider kapış kapış yine

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,361
İsim
Kadir
Ne anlatıyorsun be abla gözünü seveyim abi aldıkları gün verdiler Facebook grupların da ne riski 2-3 tane aldılar vade farksız taksitle kim veriyo sana 7-8 bin 2-3 gün de
7-8 bin TL üstüne koyup kaç kişi sattı? Mesajında dahi 2-3 bin TL demişsin
Şu güne kadar tutan o kadar kazanır çünkü parça fiyatları da arttı, diyorum ki sen TL bazında para kazanıyorsun ama sattığın sistemi birkaç ay sonra tekrar alabiliyor musun? Gerçekten para mı kazandın?
Şunu dersen haklısın;
Kartımda limit vardı 3 taksit yaptım kasa geldi 3 ay bekledim sattım o ara x sistem çıktı onu aldım onun da ederi arttı
Alıp satarak paranı koruyorsun sadece, enflasyonun üstünde kar etmen lazım ki aldığına değsin
Örnek kasım ayında çıkan sistemler altın alanlar enflasyonun üstünde para kazandı.

RONALDINHO

80+ Bronze
stok durumu nasıl olur acaba
beklenti karşılarsa net alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,496
Üyeler
142,564
Son üye