Neler Yeni

Türkler Neden Kötü Oyunlar Oynuyor ?

Ceasar123

80+ Bronze
Artık umutlarımı potansiyel bir PUBG 2 için diri tutuyorum.
PUBG 2 den kastığımız CS:GO dan CS2 geçişi gibi bir şey olursa olur tabi.
Mesela şuan PUBG 12 tickrate vs. Çıkacak PUBG 2 eğer daha gelişmiş serverler ile daha gelişmiş fiziklerle çıkarsa olur.
Oyunu gerçekçilikten çıkarmaya çalışırlarsa çok iyi olmaz.
Bi yandanda hayal kuruyoruz, PUBG 2 fikirleri bile olmayabilir şirkette.

The Semih

80+ Silver
PUBG 2 fikirleri bile olmayabilir şirkette.
Gelceğini düşünmüyorum, PUBG ekibi yatıyor anime kostümü çıkarıyorlar sadece. Unreal engine sürümünü bile güncellemeye üşenen bir ekip var orda toplasan 10 kişilerdir eminim. Sözde DLSS gelcekti 3 sene önce.

Ceasar123

80+ Bronze
Random map olayı saçmalık zaten, arkada kodluyorlar 6 kere peş peşe vikendi geldi geçen zorla oynattırmaya çalışıyor oyun, Dereceli maçta random map mantıklı ama casual giriyoruz ordada zorluyor.
Elin yabancıları yine EU serverda map seçebiliyor. 2 haftada 120 saat PUBG oynuyorum. Deston eğer arenadan geçmezse çıkıyorum, taego ve rondo en azından akıyor. Vikendi direkt çıkıyorum genellikle.
Erangel mükkemmel ama

The Semih

80+ Silver
Elin yabancıları yine EU serverda map seçebiliyor. 2 haftada 120 saat PUBG oynuyorum. Deston eğer arenadan geçmezse çıkıyorum, taego ve rondo en azından akıyor. Vikendi direkt çıkıyorum genellikle.
Erangel mükkemmel ama
Erangel ayrı bir oyunmuş hissi veriyor, oyunda grafik dengesizliği var zaten her mapte farklı grafik varmış gibi hissediyorum.

Ceasar123

80+ Bronze
Gelceğini düşünmüyorum, PUBG ekibi yatıyor anime kostümü çıkarıyorlar sadece. Unreal engine sürümünü bile güncellemeye üşenen bir ekip var orda toplasan 10 kişilerdir eminim. Sözde DLSS gelcekti 3 sene önce.
FSR-XESS-DLSS getirme fikri
F.G Getirme fikri
Oyun motoru güncelleme fikri
Server güncelleme fikri
vs. vs.
zaten elinde sınırsız bütçen var sayılır. Aslında o kadar basit ki oyunu canlandırmaları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erangel ayrı bir oyunmuş hissi veriyor, oyunda grafik dengesizliği var zaten her mapte farklı grafik varmış gibi hissediyorum.
Erangel V2 - Miramar V2 - Vikendi zaten baya değişti
Erangel V2 ilk 2. versiyon gelen haritaydı.
Erangel V2 den önce her haritada keskin dinamikte bir hava vardı sonra her harita bozulmaya başladı.
Zaten Erangel, Miramar, Sanhok yetiyodu.

The Semih

80+ Silver
FSR-XESS-DLSS getirme fikri
F.G Getirme fikri
Oyun motoru güncelleme fikri
Server güncelleme fikri
vs. vs.
zaten elinde sınırsız bütçen var sayılır. Aslında o kadar basit ki oyunu canlandırmaları
her hafta 150K oyuncu banlanıyor oyundan paylaşıyorlar, yani her maç 100 kisiden 10u hile demek.

Erangel V2 den önce her haritada keskin dinamikte bir hava vardı sonra her harita bozulmaya başladı.
Zaten Erangel, Miramar, Sanhok yetiyodu.
Sonradan çıkan mapler downgrade yiyerek çıkıyor bariz belli erangelde grafikler çok kaliteli.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Beyler Merak Ediyorum Bir Yerde Güzel Oyun Varsa Orada Türkler Olmuyor Mesela

Ücretsiz Battle Royele Oyun Olsun Ama Gerçekci Olsun Diyorsunuz Karşınızda Warzone Var Ama Oynayan Türk Yok Neredeyse

Hadi Dedin Gene Ücretsiz Olsun Ama Gerçekcilik Yerine Biraz Daha Karakter Tabanlı Yetenekli Olsun Dedin Apex Legends Var

Ama Türkler Nedense Hep Böyle Popüler Kültür Kölesi Misali Hep Valorant Gibi Kötü Oyunlar Oynuyor Buna Anlam Veremiyorum Yani Daha Güzel Daha İyi Oyunlar Varken Bizim Türkolar Ya Valo Yada Cs 2 Başka Birşeyleri Yok Çok Garip Bir Milletiz Bunun Sebebi Ne Abi

Dip Not : Kötü Dediğim Oyunların Topluluğu Özellikle Yüksek Oranda Toxic Ve Velet Dolu (Veletler Sadece Valoda Var)

Ayrıca Cs'de 2 K Saatim Var Valo Oynamıyorum Ama Maalesef Böyle Durum
Dostum rekabetçi oyunlarda yüksek elolarda olmadığın sürece veletler geliyor doğru fakat ben hikayeli oyunlar sevmiyorum.

Benim de şahsi görüşüm bu şekilde, kişiden kişiye göre değişir. Ama şu oyun kötü bu oyun iyi diye bir şey yoktur.

internet yavaş, ekonomik durumlar var, enflasyonda dünya liderliğine oynuyoruz artık kafa yormak yerine basit şeylere yöneliyorlar çünkü psikolojik olarak zaten yıpranmış durumdayız kaygılarımız haklı

Ceasar123

80+ Bronze
her hafta 150K oyuncu banlanıyor oyundan paylaşıyorlar, yani her maç 100 kisiden 10u hile demek.
Hesap açmak 2dk.
Hemen bi mail ile açıyorum, değişiyorum steam hesabını tak yeni hesap ile 10dk eğitimi atlayıp başlıyorum oyuna yine.
Bu oyun ücretsiz olunca yeni başlayanları davet etme kodu oluyodu, ödül veriyodu girilene göre.
Millet yeni hesap aça aça 10tane davet kodu alıp tüm hediyeleri aldı.
İnanılmaz saçma her şey

xTURANN

80+ Bronze
Bu konuyu "Türkler" olarak açman bir tık yanlış gibi.

1 - Kastın, oyunu kötü şekilde oynamaksa ;
Herkes bir değil.
2 - Kastın, kötü türde oyunlar oynamaksa ;
Zevkler tartışılmaz.

Tüplü Bilgisayarımla Vice City'yi dona dona oynadım. Donduğunda RES Atıp en baştan yapıyordum bir çok görevi. Fakat oynuyordum. Bende yeri farklıdır. Bir başkasıysa Vice City'yi hiç oynamamış, 2024'te oynamaya çalışmışsa kötü grafik, mekaniklerden dolayı silmiştir. Yani, zevkler tartışılmaz.

Eğer oyunun bir analizi yoksa kitleyi bilemezsin. Nickname'e bakıp bu türk, bu ingiliz bu alman demek saçma olur.

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
rocket league fifa 23 baska da oynamıyorum

The Semih

80+ Silver
artık kafa yormak yerine basit şeylere yöneliyorlar çünkü psikolojik olarak zaten yıpranmış durumdayız kaygılarımız haklı
Yanlış oyunlara yöneliyorlar, sıkıntı çeken adam valorant oynamamalı cringe kanser oyunlar insanlara iyi gelmez ki, aksine film izleseler daha iyi.

Top Bottom