Neler Yeni

türknet gigafiber bağlatmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Abdullah Eren Çakmak
Hocam mesele binanın yaşı değil isterse adamlar 1000 yıllık binaya da altyapı getirir. Evet genellikle eski binalarda altyapı yoktur ama demek ki sizde var. Müşteri hizmetlerini arayıp doğrulayın veya inin binanın bodrum katına bakın. En olmadı isteyin, bağlatın babanız haklıysa taahhüt yok zaten çıkar yine başka sağlayıcıya geçersiniz.
bizde normal fiber de yok almak için fiber altyapısı çektirtmek gerekir mi

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Mehmet
Hocam ben de detaylı bilgi sahibi değilim ama firmaların ayrı ayrı altyapıları vardır.
Diyelim ki sizin binada turk telekom fiber altyapısı var sadece, o zaman turk net size bu altyapı üzerinden internet sağlar. Ama kendi altyapısı varsa ordan sağlar.
Fiber altyapısı sizin çektireceğiniz bir şey değil, firma gelir asfaltı dağı taşı deler altyapıyı getirir ve siz de firmadan ekipleri çağırınca altyapıdan sizin eve kablo çekilir.
Siz arayın müşteri hizmetlerini ve diyin ki benim adres bu, sizin burada altyapınız var mı? Onlar da derler ki evet o zaman dersiniz ki tamam müsait olunca bi kahvemizi için, veya derler ki yok siz de o zaman dersiniz ki nasip... Zaten onlar evet altyapımız var da geldiklerinde olmadığını görürlerse sizin için o an altyapı çekemezler bu gelen ekibin işi değildir.
Ben böyle bilirim, dediğim gibi ben olsam arar çağırır bağlatırım. Bağlatamazsanız başka şekilde devam edersiniz veya bağlatır da memnun kalmazsanız da iptal edersiniz zira taahhüt yok.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Hiç düşünme al 1 gigabit olanı sonra 400 liraya bi de modem al, eğer pc desteklemiyorsa ethernet kartı alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Abdullah Eren Çakmak
Hocam mesele binanın yaşı değil isterse adamlar 1000 yıllık binaya da altyapı getirir. Evet genellikle eski binalarda altyapı yoktur ama demek ki sizde var. Müşteri hizmetlerini arayıp doğrulayın veya inin binanın bodrum katına bakın. En olmadı isteyin, bağlatın babanız haklıysa taahhüt yok zaten çıkar yine başka sağlayıcıya geçersiniz.
Hiç düşünme al 1 gigabit olanı sonra 400 liraya bi de modem al, eğer pc desteklemiyorsa ethernet kartı alırsın
yok 100 mbpslik almayı düşünüyorum

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Adresini doğru yazdıysan sorun yok kesinlikle doğru gösterir

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Türkneti ara sana detaylı bilgi vericektir. Gerçekten çok şanslısın eğer giga varsa 800 900 megabit upload oluyor.

Top Bottom