Neler Yeni

Türknet güvenilir mi / iyi midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yusuf Mert Tatar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar/Yazılım/Mühendislik
Şuanki internet sağlayıcımızın taahütü bitmek üzere ve şuana kadar 16mbps internet kullanmaktaydık ancak söylediğim gibi taahütümüz bitiyor ve türknet en çok göze çarpan firma fibi 500tl ye 1000mbps internet sizce alınır mı? Şu ana kadar kullanmış olan birileri varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim teşekkürler.

[Dipnot: internette technopat gibi yerlerde çok sövüldüğünü gördüm eskiden o yüzden sordum]

332merek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
kerem kılıç
diğer operatörlerden artık pek farkı yok fiyat ve kalite anlamında eskiden piyasayı zorlayıcı fiyatları vardı...

Gif Man

80+ Gold
Güvenilir Ve Tercih Edilebilecek En İyi İSS Diyebilirim .

Fiyat Tuzlu Ama Yiğidin Malı Meydanda :)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,163
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Evinde Gigafiber altyapısı varsa düşünme zaten. Yoksa maks 100mbps diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yusuf Mert Tatar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar/Yazılım/Mühendislik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğer operatörlerden artık pek farkı yok fiyat ve kalite anlamında eskiden piyasayı zorlayıcı fiyatları vardı...
Yani fiyatı anlamında çok önemli değil aslında . Önemli olan güvenilir mi kesinti yaşanıyor mu fatura anlamında millenicom gibi sıkıntı çıkarıyor mu yada interneti 1gbps değilde 800 mbps falan veriyor mu ? Biliyorsanız cevap verebilirseniz sevinirim teşekkürler iyi günler.

[Dipnot: 1gbps nin tam 1gbps olmadığını biliyorum speedtest anlamında tam veriyor mu diye sordum teşekkürler tekrardan]

eren28tr

80+ Gold
Şuanki internet sağlayıcımızın taahütü bitmek üzere ve şuana kadar 16mbps internet kullanmaktaydık ancak söylediğim gibi taahütümüz bitiyor ve türknet en çok göze çarpan firma fibi 500tl ye 1000mbps internet sizce alınır mı? Şu ana kadar kullanmış olan birileri varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim teşekkürler.

[Dipnot: internette technopat gibi yerlerde çok sövüldüğünü gördüm eskiden o yüzden sordum]
Evet güvenilir turknet gigafiber altyapın varsa 1000 mbps alabilirsin türk Telekom fiber altyapısından ise maksimum 100 mbps alabilirsin öneririm.

332merek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
kerem kılıç
Yani fiyatı anlamında çok önemli değil aslında . Önemli olan güvenilir mi kesinti yaşanıyor mu fatura anlamında millenicom gibi sıkıntı çıkarıyor mu yada interneti 1gbps değilde 800 mbps falan veriyor mu ? Biliyorsanız cevap verebilirseniz sevinirim teşekkürler iyi günler.

[Dipnot: 1gbps nin tam 1gbps olmadığını biliyorum speedtest anlamında tam veriyor mu diye sordum teşekkürler tekrardan]
hocam türknetin özel birşeyi yok 1 gps diye aldığın türktelekomun vereceği hız türknettede neredeyse aynı.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Gigafiber varsa düşünmeden geçmelisin.

Top Bottom