Neler Yeni

Türknet internet çok ağır

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Arkadaşlar internet hızım gayet iyi 200e 200 fakat sitelere çok yavaş giriyor telefondada pcdede bu sorunu nasıl çözebilirim?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Modem arayüzünden DNS değiştirerek sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum.
DNS 1 - 1.1.1.1
DNS 2 - 8.8.8.8

bunları girebilirsiniz.
Ayrıca varsayılan DNS'i yoksay diye bir seçenek varsa onu da işaretleyin.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

xxx78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Salih Akpınar
Evet hocam ekip geldi kurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl yapacağım hocam biraz yardımcı olabilirmisiniz durum vahim
Ne zaman geldiler, bana perşembe kurye geldi evrakları aldı daha bekliyorum

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Teknik ekip desteği yok turknetin
aslında var. mobil uygulamasından veya online hizmetlerden yardım başlığı altında ulaşabilir. gerekli durumlarda türk telekom ekibini gönderiyorlar.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
aslında var. mobil uygulamasından veya online hizmetlerden yardım başlığı altında ulaşabilir. gerekli durumlarda türk telekom ekibini gönderiyorlar.
Modeme hız geliyor biz öyle görüyoruz diyip geçiştiriyorlar. Aynı sebepten iptal ettim interneti, günlük kullanımda bana eski 24Mbps internetimin verdiği performansı bile veremeyecekse ben niye 100Mbps hıza para veriyorum ki? Zaten bu saatten sonra da kimseye önermem o firmayı.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Modeme hız geliyor biz öyle görüyoruz diyip geçiştiriyorlar. Aynı sebepten iptal ettim interneti, günlük kullanımda bana eski 24Mbps internetimin verdiği performansı bile veremeyecekse ben niye 100Mbps hıza para veriyorum ki? Zaten bu saatten sonra da kimseye önermem o firmayı.
ben 2017den beri kullanıyorum çok memnunum. eskiden vdsl altyapıdaydım. şimdi fiber altyapısına geçtim. keşke kendi altyapısında olsamda 1000mbps alabilsem aynı fiyata. belki bölgenizde kötü denk gelmiştir. ailemin evi farklı şehirde onlara bağlattım memnun kalmadım kapattırdım bende. bölgesel bazda olabiliyor öyle ama genel olarak fiyat performans bir internet sağlayıcısı.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
ben 2017den beri kullanıyorum çok memnunum. eskiden vdsl altyapıdaydım. şimdi fiber altyapısına geçtim. keşke kendi altyapısında olsamda 1000mbps alabilsem aynı fiyata. belki bölgenizde kötü denk gelmiştir. ailemin evi farklı şehirde onlara bağlattım memnun kalmadım kapattırdım bende. bölgesel bazda olabiliyor öyle ama genel olarak fiyat performans bir internet sağlayıcısı.
hocam anlam veremediğim sorunlar oluşuyor hızlarım çok iyi fakat telefonda internet kullanan uygulamalar açılmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzantı kullanıyormusun?
hayır

Top Bottom