Neler Yeni

Türknet İnternet

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
Türknet internet sağlayıcım ne hız alırımda 35 mbps download 3mbps upload yazıyor fakat hız testi yaptığımda fotoğraftaki gibi daha düşük hız çıkıyor sizce sebebi nedir?
Hız.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Yağız 111

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
İnterneti size adsl veriyor olabilirler işin çok zor dostum. Abdullah abi anlatmıştı.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
altyapı desteklemiyor olabilir bende kablo net var ben böyle alıyom

üstelik bir ton şey açık

Ekler

• kablonet.PNG
    kablonet.PNG
    376.5 KB · Hit: 51
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Özdemir
Türknet internet sağlayıcım ne hız alırımda 35 mbps download 3mbps upload yazıyor fakat hız testi yaptığımda fotoğraftaki gibi daha düşük hız çıkıyor sizce sebebi nedir?
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
Kanka herkes evde olduğu için ve herkes internet kullandığı için hızları biraz kısıtlar (download hızını) diye biliyorum. Aynı sebepten dolayı YouTube de kaliteyi düştükten başlatıyordu çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ADSL veriyorlarsa maximum 16mb alırsın vdsl'in tam sınırını bilmiyorum ama baya fazla
Hocam çok iyi tespit ettiniz ben en fazla 16 mb alıyorum hocam gerçekten çok sağolun ne zamandır arıyodum sebebini.Hocam peki vdsl yapabilirmiyim onu?Tşk.

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Hocam çok iyi tespit ettiniz ben en fazla 16 mb alıyorum hocam gerçekten çok sağolun ne zamandır arıyodum sebebini.Hocam peki vdsl yapabilirmiyim onu?Tşk.
Yapabilirsin ama müşteri hizmetleri çok sıkıntılı abdullah abinin videosunu izle orada değiniyor onda da aynı sorun olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
Kanka herkes evde olduğu için ve herkes internet kullandığı için hızları biraz kısıtlar (download hızını) diye biliyorum. Aynı sebepten dolayı YouTube de kaliteyi düştükten başlatıyordu çünkü.
Yok bu 1,5 2 senedir aynı hızlarda.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Yok bu 1,5 2 senedir aynı hızlarda.
Sen boşa fazla para ödüyormuşsun keşke daha önce araştırsaymışsın. Ama altyapı sorgulayıp ssini atabilir misin belki altyapıdandır ama sanmıyorum büyük ihtimalle sizin internet adsl'de kaldı

Top Bottom