Neler Yeni

Türknete geçilir mi?

Ganzilis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eniscan tekbaş
Şuan netspeed 35 mbit kullanıyorum önceden superonline 50 mbit kullanıyordum sık sık kopmalar oluyordu snr düşüyordu Şuan böyle bi sıkıntı yok ama 35 mbit yetmiyor türknete geçsem modem değerlerine bakarak kopma vs sıkıntıları yaşar mıyım
IMG_0623.png

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Yaşamazsın gibi duruyor Türknet ile iletişimi geçip hat değerlerini kontrol ettir onlardan bilgi al

Ganzilis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eniscan tekbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşamazsın gibi duruyor Türknet ile iletişimi geçip hat değerlerini kontrol ettir onlardan bilgi al
Evet öyle yapacağım ama 50 mbit de böyle sıkıntılar yaşamam korkutuyor yine acaba iss kaynaklı olabilir miydi sorunum bilmiyorum

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Evet öyle yapacağım ama 50 mbit de böyle sıkıntılar yaşamam korkutuyor yine acaba iss kaynaklı olabilir miydi sorunum bilmiyorum
İşte bunu Türknet cevaplayabilir. Kopma olurmu olmazmı hat değerlerini kontrol edip bilgi verebilirler.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
Yine olabilir kopmalar , ekiplerin kontrol etmesi lazım.

Ganzilis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eniscan tekbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine olabilir kopmalar , ekiplerin kontrol etmesi lazım.
Ekipler geldi o zaman sıkıntı yok dediler iç tesisat da sıkıntılı değil ama o zaman kopma problemini çözemediler altyapı 75 mbps ye kadar destekliyor o zaman ki kopma kaynakları türkcell olabilir mi acaba

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Ekipler geldi o zaman sıkıntı yok dediler iç tesisat da sıkıntılı değil ama o zaman kopma problemini çözemediler altyapı 75 mbps ye kadar destekliyor o zaman ki kopma kaynakları türkcell olabilir mi acaba
Kopma durumu Genelde Çevredeki Yoğunluk ile alakalıdır Büyük bir havuz düşün her daire 1 musluk açıyorsun Havuz yeterli gelmediği noktada kopma sorunları yaşarsın. ISS firmaları ise Havuzun nasıl çalışacağını belirliyorlar. Oyüzden Kalite farkı var ve En iyi senaryoyu yine türknet gerçekleştiriyor malesef . Neden malesef diyorum Fiyatları baya yükseldi.

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
GİGAFİBER varsa eğer hiç düşünmeden geç ama yok ise geçmenin bir anlamı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

GİGAFİBER varsa eğer hiç düşünmeden geç ama yok ise geçmenin bir anlamı yok
2 Yıldır Kullanıyorum bir kere kopma, kesilme veya internetimde zor durumda bırakacak değer kaybı yaşamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom