Neler Yeni

türknete geçmek istiyorum.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Soner
Dostlar evde türk telekomun 16 mbps leş gibi interneti var peder sanırım yakın zamanda taahhüt vermiş ve sanırım 2 senelik.
Adrese fiber gelmiş 100 mbps gösteriyor ve geçmek istiyorum gerekirse kendi üstüme alacağım.
Sorum şu ki birkaç ay önce taahhüt vermiş biri türknete geçişte cayma bedeli olarak ne kadar ödeme yapar?

Evdeki modem adsl, sanırım modem veriyorlarmış ekstra ücret alıyorlar mı?

Geçiş ne kadar sürer?

Türknet iyi midir? Ya da önerebileceğiniz internet sağlayıcısı var mıdır?

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Bir dönem kullandım türknet'i çok memnundum tavsiye ederim, fiber kullanıcılara abonelik boyunca ücretsiz modem sağlıyorlar.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Soner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir dönem kullandım türknet'i çok memnundum tavsiye ederim, fiber kullanıcılara abonelik boyunca ücretsiz modem sağlıyorlar.
cayma bedeli olarak ne öderiz acaba? evdeki netin yerine alarak mı daha mantıklı olur yoksa kendime ayrıyeten alarak mı? cayma bedeli ücreti cok cıkar mı acep?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Cayma bedelinin 240TL kadarını ödüyorlar.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
cayma bedeli olarak ne öderiz acaba? evdeki netin yerine alarak mı daha mantıklı olur yoksa kendime ayrıyeten alarak mı? cayma bedeli ücreti cok cıkar mı acep?
Daha yeni aldıysanız baya bi ödersiniz hiç mantıklı olmaz çok çıkar tabii ki, ayrıyeten alıp almamak ta sana kalmış ekstra bir fatura öderim dersen.
Zaten onlar da türk telekom altyapısından veriyorlar TT kullanıyorsan nasıl alacaksın onu?

Zeth

80+ Bronze
Tüketici, hiçbir süresi olmayan ya da bir yıldan uzun olan abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahip. İnsanlar aboneliğe son vermek istediğinde de firma şartları asla ağırlaştıramaz. Eğer bunu yapıyorsa suç işliyor demektir.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Soner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha yeni aldıysanız baya bi ödersiniz hiç mantıklı olmaz çok çıkar tabii ki, ayrıyeten alıp almamak ta sana kalmış ekstra bir fatura öderim dersen.
Zaten onlar da türk telekom altyapısından veriyorlar TT kullanıyorsan nasıl alacaksın onu?
evdeki bağlı olan 16 mbps lik internet pederin üzerin leş gibi bişey her gün ağzımı bozuyorum :) gerek yok daha çok stres yapmaya. kendi üzerime almak sanırım daha mantıklı olacak.

Tüketici, hiçbir süresi olmayan ya da bir yıldan uzun olan abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahip. İnsanlar aboneliğe son vermek istediğinde de firma şartları asla ağırlaştıramaz. Eğer bunu yapıyorsa suç işliyor demektir.
sözleşme birkaç ay önce yapıldı daha.
TT Fiber geldi ise comnet vs. geçip 1Gbit alabilirsin, TürkNet'e gerek yok.
ona da bir bakayım tesekkür ederiim.

Top Bottom