Neler Yeni

türknete nasıl ulaşabilirim.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
beyler şuan türk telekom kullanıyorum türktelekom ile türknet arasında kaldım. türktelekomdan devm edersem 100 mbps 250 ilk yıl 2. yıl 270 diyorlar. türknet şuanlık 170 ama asgari ücret arttı ve türknet ne kadar zam yapar bilmiyorum. aynı olursa veya 10 20 tl fark olursa eğer türktelekom daha mantıklı geliyor. çünkü türktelekomun desteği iyi hızlı çözüm yapıyolar. bide benim için internet olabildiğince kesintisiz kullanmak istiyorum. kayseride yaşıyorum. türkneti aradığımdada ulaşamadım. türknete geçmeyi düşünsem ne kadar sürede geçiriyolar. 8 gün kaldı taahüt bitmesine. benim için 1 gün bile kesinti olursa sıkıntı işim gereği. sizce ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Han
beyler şuan türk telekom kullanıyorum türktelekom ile türknet arasında kaldım. türktelekomdan devm edersem 100 mbps 250 ilk yıl 2. yıl 270 diyorlar. türknet şuanlık 170 ama asgari ücret arttı ve türknet ne kadar zam yapar bilmiyorum. aynı olursa veya 10 20 TL fark olursa eğer türktelekom daha mantıklı geliyor. çünkü türktelekomun desteği iyi hızlı çözüm yapıyolar. bide benim için internet olabildiğince kesintisiz kullanmak istiyorum. kayseride yaşıyorum. türkneti aradığımdada ulaşamadım. türknete geçmeyi düşünsem ne kadar sürede geçiriyolar. 8 gün kaldı taahüt bitmesine. benim için 1 gün bile kesinti olursa sıkıntı işim gereği. sizce ne yapmalıyım?
geç gitsin hocam en mantıklısı bekleme bıle

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geç gitsin hocam en mantıklısı bekleme bıle
türknete mi geçiyim taahüt var ondan geçemem şuan bitmesi gerek bide aradım ulaşamadım türknete geçsem ne kadar sürede hemen interneti bağlarsınız diye. türknette 230 filan yaparsa interneti türktelekomda kalsam daha iyi gibi. şuan son 8 günlük türktelekom 100 mbps kullanıyorum ve 86 mbps ye 8 upluad alıyorum ama oyun tarayıcı açıkken ölçtüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok kararsızım valla. zam ne zaman yaparlar ne kadar yaparlar diye özellikle :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Han
türknete mi geçiyim taahüt var ondan geçemem şuan bitmesi gerek bide aradım ulaşamadım türknete geçsem ne kadar sürede hemen interneti bağlarsınız diye. türknette 230 filan yaparsa interneti türktelekomda kalsam daha iyi gibi. şuan son 8 günlük türktelekom 100 mbps kullanıyorum ve 86 mbps ye 8 upluad alıyorum ama oyun tarayıcı açıkken ölçtüm

çok kararsızım valla. zam ne zaman yaparlar ne kadar yaparlar diye özellikle :D
bütce dostu arıyorsanız millenicom gayet guzel geçıp geçmemek sıze kalmıs daha bızde herhangı bı zam duyurusu gelmedı :D

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yakında kullandıklarım var hatta tanıdık internet cafede kullanıyor dowloadda sorun yok ama oyun pinglerinde sorunlar oluyor dedi. onun haricinde de yaşayanları duydum o yüzden türknet veya türk telekom olarak düşünüyorum ama işte zam gelir mi ne zman gelir v.s bunlar önemli hatta gelirse ne kadar gelir :D

Az biraz sakin

80+ Bronze
türknette rapor sistemi var müşteri hizmetlerinden ziyada uygulamadan sorunlarınız olursa yazıyorsunuz. mersinde yaşıyorum türk telekomdan geçtim şahsi kanaatim daha iyi türknet

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Bir arkadaşından arkadaşını getir kodu bul, TurkNet'e ver indirimli kullan.(kod paylaşmayacağım)

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
türknette rapor sistemi var müşteri hizmetlerinden ziyada uygulamadan sorunlarınız olursa yazıyorsunuz. mersinde yaşıyorum türk telekomdan geçtim şahsi kanaatim daha iyi türknet
sürekli sıkıntı oluyor mu ve ordan destek talebi oluşturulduğunu biliyorumda ne kadar sürede çözüyolar onu bilmiyom :D 1 gün giderse internet benim için baya sıkıntı

Selamlar,
Uzun yıllar SuperOnline kullandım. Daha sonra ki dönemlerde fiyat artışları malumu farklı ISS firmalarına geçmek durumunda kaldım. Sırasıyla SuperOnline > TurkTelekom > Millenicom > TurkNet. Şuan gayet memnun ve kaliteli bir şekilde TurkNet kullanmaktayım. Eğer geçmeyi düşünürseniz GVX77SO79FKH referans kodum ile üyelik başlattığınızda hem siz hem de ben indirim kazanmış oluruz. TurkNet'te churn ( Abonelik taşıma ) işlemi ortalama 3-4 gün sürmekte. Şimdiden yeni firmanız hayırlı olsun.

sürekli sıkıntı oluyor mu ve ordan destek talebi oluşturulduğunu biliyorumda ne kadar sürede çözüyolar onu bilmiyom :D 1 gün giderse internet benim için baya sıkıntı

Altyapı kaynaklı arızalarda her firma tam ve net bir tarih vermiyor. %100 sorun yaşamayacağınız bir firma ne yazık ki yok.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Furkan
Selamlar,
Uzun yıllar SuperOnline kullandım. Daha sonra ki dönemlerde fiyat artışları malumu farklı ISS firmalarına geçmek durumunda kaldım. Sırasıyla SuperOnline > TurkTelekom > Millenicom > TurkNet. Şuan gayet memnun ve kaliteli bir şekilde TurkNet kullanmaktayım. Eğer geçmeyi düşünürseniz GVX77SO79FKH referans kodum ile üyelik başlattığınızda hem siz hem de ben indirim kazanmış oluruz. TurkNet'te churn ( Abonelik taşıma ) işlemi ortalama 3-4 gün sürmekte. Şimdiden yeni firmanız hayırlı olsun.v
valla hocam şimdi asgari ücrete 3000 tl zam yaptılar internetlere de 60 70 tl zam yaparlarsa türktelekom daha karlı oluyor en azından 2 yıl boyunca taahütten başka artış yaşamam diye düşünüyorum.

anlık olarak türktelekomun 100mbps interneti bu şekilde

Ekler

• türktelekom.PNG
    türktelekom.PNG
    9.2 KB · Hit: 43
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
ulaşamazsın, paranı almak istediklerinde onlar seni bulur.

Top Bottom