Neler Yeni

türktelekomdan türknete geçiş hakkında öneri

Logicman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Lokman
şuanki paketim 130tl 25mbps download 10 mbps upload olarak kullanıyorum ping artış fln olmuyor fakat anlaşmamız haziran sonu bitiyor yeni fiyat 400 TL ye 36 download demişler telefon ile arayıp türknet e geçmeyi düşünüyorum türknet altyapı olarak 100mbps download desteği verebiliyomuş buraya şimdi soruma gelelim türknet başka sağlayıcılardan geçişlerde modem kurulum parası vb almıyor bunun için ne yapmam gerekiyor onlara belirtmem belge sunmam fln gerekiyor mu
Ben 35 mbps kullanıyorum ben drop yaşıyorum 5dk bir drop giriyor ms fırlıyor turk telekom kullanıyorum sebebi ne acaba 2 kişi kullanıyoruz sadece

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
şuanki paketim 130tl 25mbps download 10 mbps upload olarak kullanıyorum ping artış fln olmuyor fakat anlaşmamız haziran sonu bitiyor yeni fiyat 400 TL ye 36 download demişler telefon ile arayıp türknet e geçmeyi düşünüyorum türknet altyapı olarak 100mbps download desteği verebiliyomuş buraya şimdi soruma gelelim türknet başka sağlayıcılardan geçişlerde modem kurulum parası vb almıyor bunun için ne yapmam gerekiyor onlara belirtmem belge sunmam fln gerekiyor mu
Daha önce TT'den Türknete geçiş yaptım. Şöyle oluyor: Arayıp paketinin biteceği tarihi söylüyorsun. Onlarda ona göre online olarak form dolduruyor. Sen onları çıkartıp verdikleri kargo kodu ile onlara gönderiyorsun. Daha sonrasında biteceği gün tüm işlemleri onlar hallediyor. 1-2 saat içinde Türknete geçmiş oluyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,552
Üyeler
158,133
Son üye
srmotion1337
Top Bottom