Neler Yeni

Türnket ve 35 MBPS kadar hızı rahat destekleyecek modem önerisi

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Türknet kendi altyapisi yoksa geçmen pek iyi olmayabilir Türktelekom altyapisi üzerinden internet veriyorlar milenicom a geçersen de ayni şekilde tek fark milenicom müsteri hizmetleri var daha iyi türknet de o yok. Modem olarak bütcene göre Keenetic Omni veya Extra Dsl alabilirsin.
Modemim var denemek için 35 mbps 85 TL olan paketi seçtim geçiş yapıyorum mailden 23 tane evrak yolladılar imzalayıp kimlik fotokopisi ile bize yollayın dediler böyle mi oluyor işlem doğru değil mi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Modemim var denemek için 35 mbps 85 TL olan paketi seçtim geçiş yapıyorum mailden 23 tane evrak yolladılar imzalayıp kimlik fotokopisi ile bize yollayın dediler böyle mi oluyor işlem doğru değil mi
Herhangi sözleşme yok istediğiniz zaman cikabilirsiniz zaten geçiş yapmak için mail üzerinden evrak yollanip imzalaniyor o işleri oluyor.

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Herhangi sözleşme yok istediğiniz zaman cikabilirsiniz zaten geçiş yapmak için mail üzerinden evrak yollanip imzalaniyor o işleri oluyor.
Tamam teşekkürler bunu öğrenmek istemiştim sadece

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
Arkadaşlar türknete geçmeyi düşünüyorum ve internet hızı 35 MBPS olacak bu hız için modem önerisi ve bu internet sağlayıcı iyi mi? sizce geçmelimiyim
ben birkaç ay önce türknet kullanıyordum ve hayatımda bu kadar kötü bir internet sağlayıcısı görmedim sonradan türk telekoma geçtim ayda 8 lira daha veriyorum bu sayede modem de geldi ama kiralık değil taksit gibi düşün ben baya memnunum eğer aylık verebileceğin para fazlaysa türk telekomu öneririm bir sorun çıkınca aradıktan 3 ve ya 4 saat sonra gelip sorunu çözmüş oluyorlar

BedirhanEfe

80+ Bronze
Türknet kendi altyapisi yoksa geçmen pek iyi olmayabilir Türktelekom altyapisi üzerinden internet veriyorlar milenicom a geçersen de ayni şekilde tek fark milenicom müsteri hizmetleri var daha iyi türknet de o yok. Modem olarak bütcene göre Keenetic Omni veya Extra Dsl alabilirsin.
Evet TT altyapısı zaten millenicom kullanıyordum ama aradığımda telesekreter hız probleminiz bulunmuştur diyip kayıt oluşturuyordu ama fark eden bişey olmuyor pingden kafayı yedim millenicomda

Top Bottom