Neler Yeni

Türnket ve 35 MBPS kadar hızı rahat destekleyecek modem önerisi

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Arkadaşlar türknete geçmeyi düşünüyorum ve internet hızı 35 MBPS olacak bu hız için modem önerisi ve bu internet sağlayıcı iyi mi? sizce geçmelimiyim

TALHA MURAT

80+ Silver
Arkadaşlar türknete geçmeyi düşünüyorum ve internet hızı 35 MBPS olacak bu hız için modem önerisi ve bu internet sağlayıcı iyi mi? sizce geçmelimiyim
Millenicom daha iyi.

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
Keneetic extra yada omni'ye bakabilirsin. Bütçenide paylaşırsan iyi olur.

TALHA MURAT

80+ Silver
Neden daha iyi merak ettiğim için soruyorum ayrıca oradaki 35 MBPS olan internet paketini satın alsam modem veriyorlar mı vermiyorlarsa nasıl bir modem alabilirim
Türknet çok kesinti yapıyor dnsleri berbat iyi hizmet sunmuyor millenicomda bağlantın biraz daha iyi tabii altypaındaki kablolarda sorun yoksa.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Exe_

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Neden daha iyi merak ettiğim için soruyorum ayrıca oradaki 35 MBPS olan internet paketini satın alsam modem veriyorlar mı vermiyorlarsa nasıl bir modem alabilirim
Modemi bedava vermiyorlar artık sağlayıcılar, kiralıyorsun 12 TL diye hatırlıyorum. En iyisi siz gidip güzel bir modem alın hem güzel performansı olur hem de internet sağlayıcısından çıktığınız zaman modem iadesi ile uğraşmazsınız.

OwlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
.
Türknetten modem istiyebiliyorsun her ay faturana ekliyorlar.

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknetten modem istiyebiliyorsun her ay faturana ekliyorlar.
Modemi bedava vermiyorlar artık sağlayıcılar, kiralıyorsun 12 TL diye hatırlıyorum. En iyisi siz gidip güzel bir modem alın hem güzel performansı olur hem de internet sağlayıcısından çıktığınız zaman modem iadesi ile uğraşmazsınız.
Keneetic extra yada omni'ye bakabilirsin. Bütçenide paylaşırsan iyi olur.
Türknet çok kesinti yapıyor dnsleri berbat iyi hizmet sunmuyor millenicomda bağlantın biraz daha iyi tabii altypaındaki kablolarda sorun yoksa.
Arkadaşlar millenicom destek hattını aradım ttnetin vermiş olduğu modem kalıyormuş 500 TL internet faturam var millenicoma geçersem 200 TL'sini ödüyorlarmış taahhütsüz geçiş yapıcam 35 mbps olan pakete fazla işlemde gerekmiyormuş 3-7 iş gününde geçişiniz yapılır internetinizi kullanmaya başlarsınız diyolar tabi bunların hepsini ses kaydına aldım sizce geçmelimiyim

TALHA MURAT

80+ Silver
Arkadaşlar millenicom destek hattını aradım ttnetin vermiş olduğu modem kalıyormuş 500 TL internet faturam var millenicoma geçersem 200 TL'sini ödüyorlarmış taahhütsüz geçiş yapıcam 35 mbps olan pakete fazla işlemde gerekmiyormuş 3-7 iş gününde geçişiniz yapılır internetinizi kullanmaya başlarsınız diyolar tabi bunların hepsini ses kaydına aldım sizce geçmelimiyim
Eğer ses kayıdına aldığını belirttiysen evet.

BedirhanEfe

80+ Bronze
Millenicom daha iyi.
Şayet 6 aydır milleni kullanıyorum pingden oyun oynanmıyor.
ve modemleri beş para etmiyor şuan bende yeni modem arayışına geçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Operatörlerin verdikleri modem beş para etmiyor

şuan türknetteyim diyebilirisiniz türknet müşteri hizmetleri yok.
Millenicom son aylarda beni müşteri hizmetlerine bağlamamaya başladı yani altyapımın vericeği en yüksek hızı alıyorum türknette ve canlı destek millenicomun müşteri hizmetlerinden daha çok işe yarıyor Şuan türknetteyim.

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Şayet 6 aydır milleni kullanıyorum pingden oyun oynanmıyor.

ve modemleri beş para etmiyor şuan bende yeni modem arayışına geçtim

Operatörlerin verdikleri modem beş para etmiyor

şuan türknetteyim diyebilirisiniz türknet müşteri hizmetleri yok.
Millenicom son aylarda beni müşteri hizmetlerine bağlamamaya başladı yani altyapımın vericeği en yüksek hızı alıyorum türknette ve canlı destek millenicomun müşteri hizmetlerinden daha çok işe yarıyor Şuan türknetteyim.
Arkadaşlar şuan millenicoma geçiş yapıyorum da bana mailden belge attılar 13 sayfalık bunları imzalayıp kimlik fotokopisi ile bize yollayın dediler doğrumu işlemler böylemi yapılıyor

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Türknet kendi altyapisi yoksa geçmen pek iyi olmayabilir Türktelekom altyapisi üzerinden internet veriyorlar milenicom a geçersen de ayni şekilde tek fark milenicom müsteri hizmetleri var daha iyi türknet de o yok. Modem olarak bütcene göre Keenetic Omni veya Extra Dsl alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,791
Üyeler
141,049
Son üye
Sontalina
Top Bottom