Neler Yeni

Öneri Tulpar T5 v 23.3.4 nasıl?

unknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
.
Bütçe
35000
Monster tulpar T5 v23.3.4 mü almalıyım
Acer nitro 5 AN515-46 mı almalıyım
Ya da başka öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak
Monster'ı önermezler kasa kalitesinin kötülüğü, ısınma, mavi ekran, fan sesi. Ben risk alarak 32 gb ram li olanını aldım. İki günlük kullanımda memnun muyum? Evet memnunum. Dediklerinin tersine ben de ısınma olmuyor oyunda 60-70 arası geziniyor. Malzeme kalitesi de normal seviyede. Fan sesi yüksek bu da oyunda oluyor. Oyunda kulaklık taktığım için sorun yaşamıyorum. İlerleyen süreçte fikrim değişir mi bilmem. Bu arada Acer nitro 5'i önermem direkt onda kronik ısınma sorunu var. O bütçede geriye alınabilir iki tane seçeneğin kalıyor. Birisi Lenovo LOQ diğeri HP Victus. Açıkçası ben ilk başta LOQ almayı düşünüyordum fakat forum üyelerinden birisi sanırım sürücülerle ilgili sorun yaşamıştı o yüzden biraz soğudum. Sonra Trendyol da biriside Windows'u kuramadığını görünce listeden elemiştim yazılımsal bir sorunu olabilir diye. Hp victus alabilirsin ona da güç sınırlandırması var diyorlar. Ama birinde o güç sınırlandırması fazla etki etmiyor onu düşünebilirsin.

Edit: Hocam hiç riske girmeyin benim gibi bu mesajı yazdıktan sonra geceleyin bir yakınım oyun oynarken ses çıkartıp mavi ekran vermiş.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,989
Üyeler
143,069
Son üye
sstakla
Top Bottom