Neler Yeni

Öneri Türk Telekom mu? Superonline mı?

AliEr06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Karakaş
Arkadaşlar şuan Türk Telekom kullanıyorum, taahhüt sürem yaklaştı. Türk telekomdan memnunum açıkçası ama upload hızını maksimum 4 mbps, download hızınıda 100mbps 150TL ye verebildiklerini söylediler FİBER’de. Superonline ise aynı fiyata 150TL ye 5 mbps upload ve 100 mbps download verebileceğini söyledi.
Sizce 1 upload için Superonline‘a geçmeli miyim? Superonline mi Türk Telekom mu?

NOT: Sadece Türk Telekom ve Superonline altyapısı var.
NOT 2: İkisi de limitsiz paket.

Demir27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Demir
superonline. ben 1 evde ikisini de kullandım ve müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda superonline.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eğer internete çok bir şeyler yükleyen biriysen veya yayın yapmayı düşünüyorsan Superonline'ye geçebilirsin eğer upload ile işin yoksa gerek yok bence uğraşmaya.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
Superonline daha iyi dostum ama bildiğim kadarıyla daha pahalı :)

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Altyapına göre, benim yaşadığım bölgedeki en iyi altyapı Türk Telekom.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Bu sana , konumuna , bulunduğun yerdeki altyapına göre değişir. Aynı firmanın aynı paketini kullanmasına rağmen öven de var gömen de.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre
Arkadaşlar şuan Türk Telekom kullanıyorum, taahhüt sürem yaklaştı. Türk telekomdan memnunum açıkçası ama upload hızını maksimum 4 mbps, download hızınıda 100mbps 150TL ye verebildiklerini söylediler FİBER’de. Superonline ise aynı fiyata 150TL ye 5 mbps upload ve 100 mbps download verebileceğini söyledi.
Sizce 1 upload için Superonline‘a geçmeli miyim? Superonline mi Türk Telekom mu?

Kardeşim süperonline süperonline ara Turkcell TV+ ve fiber internet paketine geçmek istiyorum de 100/30 ayda 109 TL

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim

Dostum bak şimdi. Bu yaşadığın yere bağlı bir soru. Ben yılın 11 ayı Mersinde yaşıyorum. Mersinin en güzel şeyi Superonline altyapısı ve hizmeti. Ama ailemin yanına Orduya geldiğimde superonline vasatın da altında. Genel kanı olarak çoğunluk superonline der ancak, kullanan komşularına sorman çok daha yerinde bir hareket olur.

AliEr06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
superonline. ben 1 evde ikisini de kullandım ve müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda superonline.
Superonline daha iyi dostum ama bildiğim kadarıyla daha pahalı :)
Bu sana , konumuna , bulunduğun yerdeki altyapına göre değişir. Aynı firmanın aynı paketini kullanmasına rağmen öven de var gömen de.
Dostum bak şimdi. Bu yaşadığın yere bağlı bir soru. Ben yılın 11 ayı Mersinde yaşıyorum. Mersinin en güzel şeyi Superonline altyapısı ve hizmeti. Ama ailemin yanına Orduya geldiğimde superonline vasatın da altında. Genel kanı olarak çoğunluk superonline der ancak, kullanan komşularına sorman çok daha yerinde bir hareket olur.
İkisinin de allahtan FİBER altyapısı var ve sizin yorumlarınıza dayalı superonline daha iyi gibi görünüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim süperonline süperonline ara Turkcell TV+ ve fiber internet paketine geçmek istiyorum de 100/30 ayda 109 TL
Turkcelli paketini düşünüyorum

Altyapına göre, benim yaşadığım bölgedeki en iyi altyapı Türk Telekom.
İkiside aynı fiber

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
İkisinin de allahtan FİBER altyapısı var ve sizin yorumlarınıza dayalı superonline daha iyi gibi görünüyor.

Turkcelli paketini düşünüyorum
Aynen dostum :)

AliEr06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Karakaş
Eğer internete çok bir şeyler yükleyen biriysen veya yayın yapmayı düşünüyorsan Superonline'ye geçebilirsin eğer upload ile işin yoksa gerek yok bence uğraşmaya.
Hem yayın yapıyorum hem de video yüklüyorum yani upload gerekiyor.

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim
Oturduğun bölgenin superonline ve ttnet şikayetlerine göz gezdirebilirsin. Biraz daha bilgi faydana olur.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,670
Üyeler
156,815
Son üye