Neler Yeni

Türk Telekom Paket değişikliği

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Merhabalar Türk Telekom'un şuanda 24mbps lik paketini kullanmaktayım. Aşağıda modem değerlerim bulunmakta. Bu değerler için en uygun hız kaçtır? Aklımda direkt 100mbps'e geçmek var ama kopma yaşamaktan korkuyorum. Türknet ve diğer sağlayıcıların altyapı sorgulama ekranında gördüğüm kadarıyla 75Mbps'e kadar destekliyor altyapım.

Ekran Alıntısı414.PNG

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,379
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
85 mbps e kadar kullanabilirsin

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,379
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
75 de iyi sıkıntı olmaz

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Merhabalar Türk Telekom'un şuanda 24mbps lik paketini kullanmaktayım. Aşağıda modem değerlerim bulunmakta. Bu değerler için en uygun hız kaçtır? Aklımda direkt 100mbps'e geçmek var ama kopma yaşamaktan korkuyorum. Türknet ve diğer sağlayıcıların altyapı sorgulama ekranında gördüğüm kadarıyla 75Mbps'e kadar destekliyor altyapım.

Alıntıyı görüntüle
hocam bu değerlere nereden baktınız

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alıntıyı görüntüle
100Mbps'e geçiş yaptım. Aldığım hız @Kürşat Kütükçü hocamın tahmin ettiği üzere 85Mbps civarında. Kopma vs. yaşamadım şimdiye kadar. Verilen cevaplar için tekrardan teşekkür ediyorum, konu kilitlenebilir.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Turknet mi aldınız? Yoksa Türk Telekom 100mbit mi

Top Bottom