Neler Yeni

Turkcell Superbox alınır mı?

Hahacıoğulları

80+ Bronze
Aynı sebepten alıyorum. Müşteri hizmetleriyle görüştüm kurulum yaptıktan sonra test edebileceğimi söylediler. Bu pazartesi kurulum için geldiklerinde bakacağım. Hattım Turkcell, kablolu internet paylaştığımda pingim en fazla 35 oluyordu. 4.5g hızında 400gb olan paketi aldım aşağı yukarı aynı değerleri vermesi gerekir, fazlası çıkarsa iptal ettirmeyi düşünüyorum ama başka alternatif yok. Bu arada internete bağlanılan kişi sayısına göre ms artıyormuş o yüzden alabiliyorsan tek almanı öneririm.

freygasm

80+ Gold
+30ping banko oluyor.

kaqaji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sebepten alıyorum. Müşteri hizmetleriyle görüştüm kurulum yaptıktan sonra test edebileceğimi söylediler. Bu pazartesi kurulum için geldiklerinde bakacağım. Hattım Turkcell, kablolu internet paylaştığımda pingim en fazla 35 oluyordu. 4.5g hızında 400gb olan paketi aldım aşağı yukarı aynı değerleri vermesi gerekir, fazlası çıkarsa iptal ettirmeyi düşünüyorum ama başka alternatif yok. Bu arada internete bağlanılan kişi sayısına göre ms artıyormuş o yüzden alabiliyorsan tek almanı öneririm.
reis sana zahmet eline geçtiğinde görüşlerini paylaşır mısın?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,955
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Üzer seni. Ping çok oynak.

onurfndkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur
KYK yurdunda kalıyorum arkadaşlarımla almayı düşünüyoruz fiyatına değer mi ve ping değeri cs, valo vb. oynatabilecek düzeyde olur mu?
2018 de başakşehir de yurtta kaldığım zaman bende tercih etmiştim yüksek kapasiteli bir şey indirilmediğinde ping lag vs yapmıyordu. Sadece prizle çalışması harika bir şey bazen arabada bile kullandığım oldu. Benim zamanımda sınırsız gb 25 mps 150 tl civarıydı şuan ne kadar bilmiyorum tahaattüt bitince ürünü kutulayıp geri vermiştim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,930
Üyeler
147,037
Son üye
mustfkn71
Top Bottom