Neler Yeni

Turkcell Superonline Başvurusunda Yakındaki Gruplar Mı İlgileniyor ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,344
İsim
Kürşat
Merhaba, hepiniz biliyorsunuzdur Turkcell Superonline'dan geliyorum diye kapınıza dikilip kampanya tanıtan insanları. Aynısı yakın vakitte oldu ve daha önce duymadığım bir şey söylediler. Kullandığım internet sağlayıcısının taahhütünü iptal etmek istediğim takdirde kullandığım aylarda yararlandığım indirim bedelini karşılamam gerekiyormuş eskisi gibi fahiş fiyatlar çıkmıyormuş böyle bir şey var mı bilmiyorum Türk Telekom'a danışıp soracağım.
Şimdi gelelim esas konuya. Turkcell'in sitesinden başvuru yaptığımızda yakınımızda bulunan Turkcell bayi/ X Grubu gibi firmalar mı bizimle ilgilenecek ? Kapıma gelenler yani mahallede bulunan X Grubu'nun Google'da 2,8 puanı olduğunu gördüm. Daha önce 6-7 sene oluyor sanırım bu şekilde bir gruptan Superonline bağlatmıştım ve tam hatırlamıyorum ama çok sıkıntı yaşamıştım sürekli internet kopması gibi.
Şu anda Türk Telekom 50mpbs 150 lira olduğu için aynı fiyata daha yüksek hız almak isterim ama bu tarz gruplarla hiç uğraşmak istemiyorum. Ayrıca bulunduğum binada fiber altyapısı yoktu Turkcell'in şu an kontrol ettiğimde sitede Fiber altyapı olduğu gözüküyor ama kaç mbps'e kadar desteklediği gözükmüyor.
Son olarak 100mbps'e kadar gözüken 100 liraya Türknet de bir seçeneğim ama herkes 100 değil 50-60 aldığını söylüyor bunu nasıl öğrenebilirim sitesinde 100mbps e kadar gözüküyor.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Türkcell kendisi ekip gönderiyor diye biliyorum yakın yerdekiler bağlamıyor sanırım onlar sadece bayi olarak duruyor olması lazım emin değilim bilen birisi daha iyi cevaplar muhtemelen veya direkt olarak türkcelli arayıp öğrenebilirsin ki o daha iyi bir cevap olur. 100 mbps "e kadar" zaten orası önemli senin alacağın maks internet hızı 100 diyor ama sana ne kadar geleceğini söylemiyorlar

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,344
İsim
Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 mbps "e kadar" zaten orası önemli senin alacağın maks internet hızı 100 diyor ama sana ne kadar geleceğini söylemiyorlar
Evet Turkcellde "e kadar" ibaresi yok arayan grup da aynı şeyi söylemişti ondan onu vurguladım zaten 100mbps'e kadar diyip 60 mbps alacaksam manası yok yani.
Bkz:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkcell kendisi ekip gönderiyor diye biliyorum yakın yerdekiler bağlamıyor sanırım onlar sadece bayi olarak duruyor olması lazım emin değilim bilen birisi daha iyi cevaplar muhtemelen
Edit: Mantıklı, Turkcell'le de görüşeceğim. Şu "Grup" işleriyle uğraşmaktansa hakkımla 50mbps alır otururum daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,038
Üyeler
151,157
Son üye
mirac100
Top Bottom