Neler Yeni

🔥İndirim Turkcell yeni abonelere özel faturalı paketler 10GB 129₺/15 GB 142₺/20GB 152₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
arkadaşlar sosyal medyadan kastı nedir hangi uygulamalar?Alıntıyı görüntüle

haber7.com, donanımhaber.com, islamievlilik.com, kadınlarasoruyorum.com
dalgamı geçiyorsun dostum ya. instagram, facebook, x, youtube vs işte. google'dan tek soruyla öğrenebileceğiniz şeyleri buraya yazıp durmayın artık.

1700340958237.png

soul

80+ Silver
Hocam sorun yaşadınız mı ? Ben babamın bilgilerini girip e devlet aktivasyonu yaptım . Kendi adresime sipariş geçtim kurye verir mi
Kurye tarafında sorun yok. Bu sabah teslim aldım.
Önemli olan aktivasyon da sorun yaşar mıyım bilemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Onboarding Uzmanı
Arkadaşlar bugün bu kampanyadan yararlanmak için bayiye gittim, acil işim çıktığı için yaptırmadan geri döndüm ama şunu öğrendim bu kampanya 20 kasıma kadar geçerliymiş haberiniz olsun, işinizin Garanti olması açısından eğer geçecek iseniz yarına halledin geçişleri

soul

80+ Silver

Ekler

• Screenshot_2023-11-19-11-09-54-921_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-19-11-09-54-921_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg
    122.7 KB · Hit: 60

texder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nurşat Bülbül
Sabah gelen mesaj.
Keşke kimlik bilgilerini hat sahibine yapsaydınız. Ben açıkcası 3 gündür bekliyorum kargoyu daha kargolanmadı sizinki hızlı gelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde hocam ekstra merak ettiğim bir şey var kurye sizden kimlik vs istedi mi ? Abone sözleşmesi gibi şeyler? Yoksa direkt verip gittimi

soul

80+ Silver
Keşke kimlik bilgilerini hat sahibine yapsaydınız. Ben açıkcası 3 gündür bekliyorum kargoyu daha kargolanmadı sizinki hızlı gelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde hocam ekstra merak ettiğim bir şey var kurye sizden kimlik vs istedi mi ? Abone sözleşmesi gibi şeyler? Yoksa direkt verip gittimi
Kimlik istiyor, okutuyor.
İmza attırıyor, birde bitane yazı var şu tarihte böyle böyle geçiş yaptım onaylıyorum tarzında, kendini videoya alıp o yazıyı okuyorsun.

texder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nurşat Bülbül
Kimlik istiyor, okutuyor.
İmza attırıyor, birde bitane yazı var şu tarihte böyle böyle geçiş yaptım onaylıyorum tarzında, kendini videoya alıp o yazıyı okuyorsun.
O zaman bizim iş yatar.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,064
İsim
Taha Efe
turkcell'in eline su dökemezler. Vodafone yeni geçtim ben gözlemlediğim kadarıyla şimdilik mevcut müşterisine de değer veriyor. Ha bunun da yarın bir gün dansöz gibi kıvırmaları başlarsa yine bakarız durumlara
Evet harbiden veriyorlar Babam 30 yılı askındır müsterisi gercekten sağlam indirim yapıyorlar :D

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Okan Aslantaș
Bazı arkadaşlar vodafoneda inanılmaz tarifelere geçiyor. 15 senedir vodafonedayım bir kere öyle teklif vermediler. Nasıl geçiyorlar anlamıyorum. İş hattım turkcell, internet çok hızlı bitiyor o yüzden geçmek istemiyorum
Ben 50gb 3000dk 250sms 130 tl + 9 tl vergi veriyorum. Vodafonelularla sınırsız görüşme. Instagram twitter wp vs. Sınırsız ayriyetten her ay 2gb internet ve çarktan garanti 10gb internet alıyorum.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
Vodafone çok bozdu, bende bugün hat taşıyacağım turkcelle öyle gözüküyor, 200 lira cayma bedeli var onu bile ödeyip çıkacağım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,064
İsim
Taha Efe
Vodafonedan ayrılmayı düşünüyordum türk telekoma geçecektim yıldızlı günler indirimleri sebebiyle ancak turkcellde ki fırsatlar daha iyi gibi duruyor hat taşımayı düşünen arkadaşlara duyrulur.

Alıntıyı görüntüle

Link: https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/paket-secimi
Ya abi kafayı yiyecem 20 gün icin 350 tl ceza var bir yolda bulamadım :mad:
Aga saka gibi fiyatlar gerçekten iyi 4 5 yıldır tt müsterisiyim 25 gb int 250 tl veriyorlar Türkcell 70gb veriyor

Top Bottom