Neler Yeni

Turknet 16 mbps vodafone 50 mbps

PixiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali Volkan Çelik
Dostlar selam şuan vodafone kullanıyorum bu ay sonu taahhüt bitiyor taahhütsüz bir internete geçmek istiyorum araştırmalarıma göre türknet iyimiş sitesinden altyapı sorugulaması yaptım 16 mbps veriyor ama ben şuan vodafone den 50mbps alabiliyorum bu nasıl oluyor ? :0

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlar selam şuan vodafone kullanıyorum bu ay sonu taahhüt bitiyor taahhütsüz bir internete geçmek istiyorum araştırmalarıma göre türknet iyimiş sitesinden altyapı sorugulaması yaptım 16 mbps veriyor ama ben şuan vodafone den 50mbps alabiliyorum bu nasıl oluyor ? :0
Vodafone size farklı bir altyapıdan hizmet veriyordur. Vodafone oraya ya kendi altyapısını çekmiştir ya da Superonline altyapısını kullanıyordur.

Superonline altyapısı ise taahhütsüz olarak o altyapıyla Millenicom kullanabilirsin.

PixiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali Volkan Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vodafone size farklı bir altyapıdan hizmet veriyordur. Vodafone oraya ya kendi altyapısını çekmiştir ya da Superonline altyapısını kullanıyordur.
hocam şimdi millenicom'dan baktım

Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: 81 Mbps (Türk Telekom Altyapısı)​

81 veriyor millenicom güvenilirmidir.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam şimdi millenicom'dan baktım

Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: 81 Mbps (Türk Telekom Altyapısı)​

81 veriyor millenicom güvenilirmidir.
Güvenilirdir de altyapı türk telekom ise normalde Türknet de o hızı verebilmeli. Garip olmuş.

Superonline altyapısı ile sorgulama yapınca ne çıkıyor?

PixiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali Volkan Çelik
Güvenilirdir de altyapı türk telekom ise normalde Türknet de o hızı verebilmeli. Garip olmuş.

Superonline altyapısı ile sorgulama yapınca ne çıkıyor?
süperonline altyapı sorgulama kısmını bulamadım

PixiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali Volkan Çelik

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Girmiş olduğunuz adresinizde ADSL altyapılarımız mevcuttur. Altyapınıza en uygun kampanyayı seçip, ev interneti siparişinizi kolayca oluşturmak için Hemen başvur alanına tıklayabilirsiniz. Böyle bir yazı alıyorum hocam
O zaman sadece türk telekom altyapın var. Büyük ihtimalle mevcut aboneliğin olduğu için Millenicom sitesinde gözüken hız diğer sitelerde çıkmıyor, yani hepsi size orada gözüken 81mbps hızı verir sorun olmaz.

Firma olarak benim önerim Gıbırnet olur, ama uygun bulduğun herhangi bir firmayı tercih edebilirsin.

Farex

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman sadece türk telekom altyapın var. Büyük ihtimalle mevcut aboneliğin olduğu için Millenicom sitesinde gözüken hız diğer sitelerde çıkmıyor, yani hepsi size orada gözüken hızı verir sorun olmaz.

Firma olarak benim önerim Gıbırnet olur, ama uygun bulduğun herhangi bir firmayı tercih edebilirsin.
Kablonet altyapısı ile hizmet veriyor ve kablonet altyapısında max 50 mbps verebiliyor büyük ihtimal kablonet altyapısı var.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablonet altyapısı ile hizmet veriyor ve kablonet altyapısında max 50 mbps verebiliyor büyük ihtimal kablonet altyapısı var.
Kablonet sitesi de Türk Telekom VDSL altyapısını gösteriyor, kablonet altyapısı olsa 100Mbps yi rahat alıyorsun zaten.

PixiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali Volkan Çelik
O zaman sadece türk telekom altyapın var. Büyük ihtimalle mevcut aboneliğin olduğu için Millenicom sitesinde gözüken hız diğer sitelerde çıkmıyor, yani hepsi size orada gözüken 81mbps hızı verir sorun olmaz.

ucuzluk pahalılıktansa sorunsuz kullanabileceğim bir firma arıyorum. vodafone da çok bir problemim bulunmuyor sadece taahhüt istemediğimden değiştiriyorum birde Wifi de hızım baya düşük onun için değişmek istiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,143
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523
Top Bottom