Neler Yeni

Yardım TurkNet port açmak için para istiyor !

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Birkaç gün önce başka bir şehirden Kırşehir merkezine taşındım. Oturduğum bina 6 7 yıllık. Altyapıyı sorguladığımda oturduğum binada 100 Mbps hızında, yanımdaki binalarda da 100 Mbps, 83 Mbps, 66 Mbps hızında internet paketi alınabiliyor. Bugün abonelik başvurusu için TurkNet'i aradığımda bana Türk Telekom'un burada portu olmadığını (boş port mu yok yoksa hiç mi port yok bilmiyorum) ve port ücretinin 600 TL olduğunu söylediler. Ben tabii ki bu ücreti ödemeyi kabul etmedim. Yani boş port olmaması mümkün değil, eğer port yoksa da sağımdaki solumdaki binalar nasıl bu internetleri kullanabiliyor?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Boş port olmasa zaten sorgulama ekranında çıkmazdı. Başka firmalara sorabilirsin. Zaten TürkNet zam yaptı.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Berk
Port ücretine para istenmez. Kurulum ücretine para istiyorlar. TurkNet zaten TT'ye ödüyor port kirası.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Port ücretine para istenmez. Kurulum ücretine para istiyorlar. TurkNet zaten TT'ye ödüyor port kirası.
Bana o şekilde aktarmadı müşteri temsilcisi. Port ücreti çıkıyor dedi.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İlk defa gördüm port ücreti olayını ben.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
İlk defa gördüm port ücreti olayını ben.
İnternette baktığımda 600 TL (200 x 3 ay taksit) kurulum ücreti görünüyor. Port ücreti saçmalığını bende anlamadım. Şikayet kaydı oluşturdum gün içinde beni arayacaklar.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İnternette baktığımda 600 TL (200 x 3 ay taksit) kurulum ücreti görünüyor. Port ücreti saçmalığını bende anlamadım. Şikayet kaydı oluşturdum gün içinde beni arayacaklar.
Yanlış bilgi vermiş olabilir.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Selim
Birkaç gün önce başka bir şehirden Kırşehir merkezine taşındım. Oturduğum bina 6 7 yıllık. Altyapıyı sorguladığımda oturduğum binada 100 Mbps hızında, yanımdaki binalarda da 100 Mbps, 83 Mbps, 66 Mbps hızında internet paketi alınabiliyor. Bugün abonelik başvurusu için TurkNet'i aradığımda bana Türk Telekom'un burada portu olmadığını (boş port mu yok yoksa hiç mi port yok bilmiyorum) ve port ücretinin 600 TL olduğunu söylediler. Ben tabii ki bu ücreti ödemeyi kabul etmedim. Yani boş port olmaması mümkün değil, eğer port yoksa da sağımdaki solumdaki binalar nasıl bu internetleri kullanabiliyor?
Port ücreti alamazlar

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
milenicom netspeed dene sonuçta onlarda Taahhütsüz

Top Bottom