Neler Yeni

Turknet Sözünde Durdu 1000/1000 Mbps

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 ay önce Turknet 1000/1000 Mbps fiber alt yapıya geçtim.
İlk başlarda inanmıyordum bu hızı alacağıma fakat gerçekten de verdiler.
Dosya indirirken saniyede 90 MB indirme hızına kadar çıkabiliyor.
Tavsiye ederim.

IMG_20230209_222103.jpg

IMG_20230209_232759.jpg

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
ben de de türknet gigafiber var ben böyle indirme hızları alamıyorum bende mi bi sıkıntı var anlamadımi speed testte hızlarda sorun yok ancak indirirken 90 mbps lere çıkma fln görmedim steam de max 60 ortalaması 35 40 fln
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de de türknet gigafiber var ben böyle indirme hızları alamıyorum bende mi bi sıkıntı var anlamadımi speed testte hızlarda sorun yok ancak indirirken 90 mbps lere çıkma fln görmedim steam de max 60 ortalaması 35 40 fln
modemde 3 pc 5 telefon 1 tablet 1 router 1 televizyon bağlı ondan mı lan acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

modemde 3 pc 5 telefon 1 tablet 1 router 1 televizyon bağlı ondan mı lan acaba
İndirme yaptığın sunucunun sana ne hız verdiğine bağlı bu resimde google drive üzerinden indirme yaptım bu hızlara kadar çıkabildi ama steam de dediğin gibi durum bende de

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
İndirme yaptığın sunucunun sana ne hız verdiğine bağlı bu resimde google drive üzerinden indirme yaptım bu hızlara kadar çıkabildi ama steam de dediğin gibi durum bende de
drivedan denemedim hiç bi bakayım hocam

65 67 ile indirdi hocam, bide benim ara kablolar cat 5 e ondan mı acaba

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 ay önce Turknet 1000/1000 Mbps fiber alt yapıya geçtim.
İlk başlarda inanmıyordum bu hızı alacağıma fakat gerçekten de verdiler.
Dosya indirirken saniyede 90 MB indirme hızına kadar çıkabiliyor.
Tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Hocam turknetin fibar altyapsına nasıl geçtiniz bizim burda altyapı yok altyapı için bir dilekçe mi veriliyor mahallece yoksa bina mı veriyor mesela bizim mahalle başında altyapı var ama bizim mahalleye girmiyor nasıl yapabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

65 67 ile indirdi hocam, bide benim ara kablolar cat 5 e ondan mı acaba
Olabilir bende Cat6 bağlı fakat her zaman aynı hızları alacaksın diye bir kural da yok tabi sunucu yoğunluğuna bağlı hız düşebilşir de çıkabilir de 65 civarı gayet iyi bence

Hocam turknetin fibar altyapsına nasıl geçtiniz bizim burda altyapı yok altyapı için bir dilekçe mi veriliyor mahallece yoksa bina mı veriyor mesela bizim mahalle başında altyapı var ama bizim mahalleye girmiyor nasıl yapabilirim?
Dostum biz hiç bir şey yapmadık Türknet alt yapı ekibi gelip bizim apartman yöneticisine buralardan fiber hat geçecek binanıza da çekelim mi diye sormuşlar oda çekin demiş o şekilde kutuyu binaya kadar getirdiler.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Olabilir bende Cat6 bağlı fakat her zaman aynı hızları alacaksın diye bir kural da yok tabi sunucu yoğunluğuna bağlı hız düşebilşir de çıkabilir de 65 civarı gayet iyi bence

Dostum biz hiç bir şey yapmadık Türknet alt yapı ekibi gelip bizim apartman yöneticisine buralardan fiber hat geçecek binanıza da çekelim mi diye sormuşlar oda çekin demiş o şekilde kutuyu binaya kadar getirdiler.
Hocam önceki konunuzu gördüm bu internete 250tl veriyormuşsunuz ben türk telekom 75-10 için 270 civarı para veriyorum, inanılmaz. İnkar etmeye gerek yok 3.dünya ülkesinde yaşıyoruz teşekkürler halkımıza ve malum kişilere

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Hocam önceki konunuzu gördüm bu internete 250tl veriyormuşsunuz ben türk telekom 75-10 için 270 civarı para veriyorum, inanılmaz. İnkar etmeye gerek yok 3.dünya ülkesinde yaşıyoruz teşekkürler halkımıza ve malum kişilere
Evet malesef öyle bu alt yapı gelmeden önce bende millenicom a 16 mbps için 150 TL ödüyordum 100 TL fark ile 984 mbps daha eklemiş oldum çok komik fark :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
Hayırlı olsun. Ancak uploadda baya bi kayıp var neden acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Hayırlı olsun. Ancak uploadda baya bi kayıp var neden acaba
Teşekkürler upload belli olmuyor bazen 900 küsürlere çıkıyor bazen de böyle 700 küsürlerde kalıyor ama hiç önemli değil çok iyi bir altyapı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,447
Üyeler
141,295
Son üye
araxius
Top Bottom