Neler Yeni

Turksat Kablonet Modem İnterneti Hangi Kablodan Alıyor ?

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
Modemin kutusunu odanın içinde uzak biyere koymam gerekiyor. Modemin yerini değiştirmek için kablo kısa geldi ve kablo alacağım ama hangi kabloyu alacağım bilemedim. Normal uydulu televizyon kablosu ile bağlı sanırım. Normal uydu kablosu alsam olur mu yoksa modem kablosu falan varmı özel olarak birde kalite falan önemlimi link atarsanız sevinirim. Örnek şu olurmu

sucukreizimiz

80+ Bronze
Modemin kutusunu odanın içinde uzak biyere koymam gerekiyor. Modemin yerini değiştirmek için kablo kısa geldi ve kablo alacağım ama hangi kabloyu alacağım bilemedim. Normal uydulu televizyon kablosu ile bağlı sanırım. Normal uydu kablosu alsam olur mu yoksa modem kablosu falan varmı özel olarak birde kalite falan önemlimi link atarsanız sevinirim. Örnek şu olurmu
Ne kablosu bilgisayar içinmi

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
mevut kablonun uzerınde model yazıyordur

sucukreizimiz

80+ Bronze
Siz birde bağlatıcakmısınız yoksa bağlatınızmı ?

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
RG6 U4 kablo ve 2 tane F uç alıp uzatma yapabilirsin

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hocam normal uydu kablosu almanız yeterli

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siz birde bağlatıcakmısınız yoksa bağlatınızmı ?
şuanda zaten kısa şekilde bağlı ama kablonun uzunu lazımdı kablonun tıpıde uydu anten kablosu. Normal satılan uydu kablosu olurmu yoksa özel bir şey mi diye sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

RG6 U4 kablo ve 2 tane F uç alıp uzatma yapabilirsin
u4 Ve u6 olarak falan var farkları neler

sucukreizimiz

80+ Bronze
şuanda zaten kısa şekilde bağlı ama kablonun uzunu lazımdı kablonun tıpıde uydu anten kablosu. Normal satılan uydu kablosu olurmu yoksa özel bir şey mi diye sordum

Uydu kablosu yeterli direk firmayı alıp modemin yerinide değiştirebilirsin veya elektirikçi çağır.

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra

RG 11 de alabilirsin arada ufak kalite farkları var u4 u 6 teknik olarak fark yok sadece kalite biraz daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,764
Üyeler
149,980
Son üye
Göktürkbey31
Top Bottom