Neler Yeni

Turuncu elektronik shop güvenilir mi?

Ceycey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyhun YAŞAR
Selam millet, turuncu elektronik shop diye bir siteye denk geldim iphone 11'i 6749 tl ekstra yüzde 5 indirimle satıyorlar. Acaba güvenilir bir site midir? Daha önce buradan alışverişiz yapanınız var mı?
Şimdiden teşekkürler.

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
İnternette bir bilgi bulamadım bu yüzden güvenmeni pek önermem.

smz.

80+ Bronze
Selam millet, turuncu elektronik shop diye bir siteye denk geldim iphone 11'i 6749 TL ekstra yüzde 5 indirimle satıyorlar. Acaba güvenilir bir site midir? Daha önce buradan alışverişiz yapanınız var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Bence hiç bu işlere girme daha ilk defa duydum adını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam millet, turuncu elektronik shop diye bir siteye denk geldim iphone 11'i 6749 TL ekstra yüzde 5 indirimle satıyorlar. Acaba güvenilir bir site midir? Daha önce buradan alışverişiz yapanınız var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Bence hiç bu işlere girme daha ilk defa duydum adını

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
Bunun yerine iPhone XR'ı güvenilir bir yerden alman daha iyi olucaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem
Şimdiden teşekkürler.
Bende aynı siteden ürün almayı düşünüyorum. Siz ürünü satın aldınız mı ? Sitedeki ürünleri satın alıp yorum yazanlar olmuş fakat ne kadar doğru emin olamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Sakın alışveriş yapmayın adamlar siteyi kapattı gitti dolandırıldım

Kadr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir ermes
Arkadaslar adamlar dolandirici sakin alisveris yapmayin.bulasik. Makinesi aldim adamlar bugun yarin derken kacti siteyi kaptti.bankayi aradim iade talebi gonderttim.dekontu elimde iban numarasi adresi ile birlikte savciliga vericem serefsizleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Arkadaslar adamlar dolandirici sakin alisveris yapmayin.bulasik. Makinesi aldim adamlar bugun yarin derken kacti siteyi kaptti.bankayi aradim iade talebi gonderttim.dekontu elimde iban numarasi adresi ile birlikte savciliga vericem serefsizleri
Umarım iade alabiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Can Bozkurt
Şimdiden teşekkürler.
2. İstanbul bilişim vakası hg

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem
Dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun umarım iade alabilirsiniz. Bilgi için de ayrıca teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Bunu yapıcak olan adam iade talebini kabul eder mi

samtakn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Akın
Arkadaslar adamlar dolandirici sakin alisveris yapmayin.bulasik. Makinesi aldim adamlar bugun yarin derken kacti siteyi kaptti.bankayi aradim iade talebi gonderttim.dekontu elimde iban numarasi adresi ile birlikte
Bunu yapıcak olan adam iade talebini kabul eder mi
Abi bende 6000 lira dolandırıldım baktım siteyi kapatmışlar siz neler yaptınız ben sadece iade talebi oluşturdum e ticaret govtr ye de kayıtlıydı bir şey yapmıyorlar ne yapmak gerekir abi ya ibanları falan da belli ne yapmak gerekir.

Top Bottom