Neler Yeni

Tv box önerisi Max 1800

ESHLON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ESHLON
Max 1800 tl lik 4k Netflix i olamayan Arçelik televizyonum için tv box önerisi istiyorum. Kasmayan donmayan inat tv yükleyebileceğim bir şey olsun lütfen

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Akca
Dostum Xianomi mi box 4k al keyfine bak. Yıllardır kullanıyorum çok memnunum. İnat tv de kurulu izliyorum.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Akca
Donma ve Wi-Fi kopuyor diyorlar
Yıllardır hiç öyle bir problemle karşılaşmadım. Çevremde bir sürü kullanan arkadaşım var hepsi de çok memnun. Dijital platformlarla lisans anlaşmaları var kaliteli yayın izlersin. Lisans olmayan ürünlerden uzak durun kaliteli yayın izleyemezsiniz

ESHLON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ESHLON
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllardır hiç öyle bir problemle karşılaşmadım. Çevremde bir sürü kullanan arkadaşım var hepsi de çok memnun. Dijital platformlarla lisans anlaşmaları var kaliteli yayın izlersin. Lisans olmayan ürünlerden uzak durun kaliteli yayın izleyemezsiniz
Şuan android kaç kullanıyorsun ve kaç sene güncelleme alacak

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Akca
Şuan android kaç kullanıyorsun ve kaç sene güncelleme alacak
En son android 9 güncellemiştim ama daha sonra hiç bakmadım hangi versiyon da. Güncelleme almasada önemli değil bu haliyle bile yıllarca kullanılır. Çünkü şuan Android 5.1 e bile bütün programlar kuruluyor. Android 9 a sıra gelene kadar en az 7 8 yılı var belki daha fazla

ESHLON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ESHLON
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tmmdır teşekkürler 2nesil mi box aldım

Top Bottom