Neler Yeni

TV ÖNERİSİ BÜTÇE 35K

Osman15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
osman çoban
Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var TV almayı düşünüyorum uzun zamandır araştırıyorum ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki TV'ler arasında kararsız kaldım lütfen yardımcı olur musunuz normal TV olarak kullanacağım PC vs bağlamayacağım tek isteyim aldığım TV görüntü olarak kaliteli olsun yazılım olarak bana sorun yaşatmasın uzun yıllarca kullanabileceğim bir TV olsun bütçem maksimum 35 bin TL bu bütçeye aşağıdaki TV'lerden hangisini önerirsiniz ya da bu bütçeye şu TV al dediğiniz önerdiğiniz bir TV var mıdır şimdiden herkese teşekkür ederim.

TCL 55C745 Ultra HD​

Philips 55PUS8808 Ultra HD​

Vestel 65QA9700 Ultra HD​

LG 55QNED816RE Ultra HD​

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,143
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var TV almayı düşünüyorum uzun zamandır araştırıyorum ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki TV'ler arasında kararsız kaldım lütfen yardımcı olur musunuz normal TV olarak kullanacağım PC vs bağlamayacağım tek isteyim aldığım TV görüntü olarak kaliteli olsun yazılım olarak bana sorun yaşatmasın uzun yıllarca kullanabileceğim bir TV olsun bütçem maksimum 35 bin TL bu bütçeye aşağıdaki TV'lerden hangisini önerirsiniz ya da bu bütçeye şu TV al dediğiniz önerdiğiniz bir TV var mıdır şimdiden herkese teşekkür ederim.

TCL 55C745 Ultra HD​

Philips 55PUS8808 Ultra HD​

Vestel 65QA9700 Ultra HD​

LG 55QNED816RE Ultra HD​

Bence bu bütçeye oled al hocam;

Osman15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
osman çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bu bütçeye oled al hocam;

TEŞEKKÜR EDERİM Bu ürünüde değerlendireceğim normalde 55inc altını düşünmüyorum ama oled olayı çok başka bir şey tabi :)

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
TEŞEKKÜR EDERİM Bu ürünüde değerlendireceğim normalde 55inc altını düşünmüyorum ama oled olayı çok başka bir şey tabi :)
Reis vestel ve philipsi eledik.4 lü içinde en elle tutulur olan tcl ve lg modelleri.
Her iki tv için de detaylı inceleme yapılmış.(lg incelemesi amerika model için attıgın ile aynı)
Baktığımızda Tcl hdr10+,Va panel,120 local dim(daha iyi siyahlar-kontrast),çok daha parlak ekran(745nit)biraz daha iyi renk gamı,dolby vision gibi artılarla çok daha önde. Pc veya ps falan bağlamayacağım dediniz ancak olurda bağlarsanız, tcl olan 4k 144hz desteği var hdmi 2.1'da. Lg'de bu 120hz ile sınırlı.
Eğer günlük kullanım dizi,film vs asıl amaçsa TCL burada net kazanan.

Top Bottom