Neler Yeni

27K TELEVİZYON ÖNERİSİ F/P

Ahmtsrgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Sarıgül
Bütçe
27000
Arkadaşlar selamlar evlilik arifesindeyim tv alacağım salonum büyük bundan dolayı 65" tv istiyorum tv kullanım amaçlarım netflix youtube disney+ vb. uygulamalardan dizi izlemek genellikle ve playstation 5 de bir kaç oyun falan oynayacağım normalde şu anda yaşadığım evde kullandığım bilgisayar monitörü dahi ıps 144 hz renkleri mükemmel bir asus ekran renkler canlı olsun istiyorum tv de ve gerçekten ışık sızması gibi durumlar yaşamak istemiyorum bulup filtreleyebildiğim 3 adet tv bütçem maks. 27 k lütfen öneride bulunur musunuz ?

LG TELEVİZYON
EMİN OLAMAYIP UMUTLU OLDUĞUM TOSHİBA
Adını duyduğum yarısının övdüğü yarısının sövdüğü TCL

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
Arkadaşlar selamlar evlilik arifesindeyim tv alacağım salonum büyük bundan dolayı 65" tv istiyorum tv kullanım amaçlarım netflix youtube disney+ vb. uygulamalardan dizi izlemek genellikle ve playstation 5 de bir kaç oyun falan oynayacağım normalde şu anda yaşadığım evde kullandığım bilgisayar monitörü dahi ıps 144 hz renkleri mükemmel bir asus ekran renkler canlı olsun istiyorum tv de ve gerçekten ışık sızması gibi durumlar yaşamak istemiyorum bulup filtreleyebildiğim 3 adet tv bütçem maks. 27 k lütfen öneride bulunur musunuz ?

LG TELEVİZYON
EMİN OLAMAYIP UMUTLU OLDUĞUM TOSHİBA
Adını duyduğum yarısının övdüğü yarısının sövdüğü TCL
hocam tcl iyidir ülkemizde çok kullanıcısı yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz tcl i

kumarga

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu
tcl alırdım çok kaliteli ve canlı renklere sahip

Ahmtsrgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
önerebileceğin modeller var mı 65"
Mesaj otomatik birleştirildi:

önerdiğiniz model varmıdır link paylaşabilirseniz çok daha iyi olur hatta mümkünse deneyimlediğiniz bir model olsun :D
hocam bende gaming var size gelmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom