Neler Yeni

Twisted Minds Mekanik Amortisör Monitör Kolu

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahsum Kartal

hashus01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Hüseyin
north bayou f serisinin iki kollusundan kullanıyorum. bir an bile pişman olmadım. mükemmel derecede rahatlattı beni

fego12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sinan Kaya
Açıkcası iki kollu kullanıyorum ve çok kullanışlı. 27lik 2 ekran kullanıyorum bir gün bile pişman olmadım.

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Furkan
ikili kol aldığınızda monitörlerin haraketleri çok kısıtlı oluyor. tekli kollar aldığınız da çok daha geniş bi kullanım alanı yaratıyorsunuz. Ben mesala monitörün kolun birini sol tarafa birini sağ tarafa monitörleri orttaa birleştriyiorum. soldaki kolu daha fazla sola alarak yatağa ve koltuğa çevirme gibi imkanlar oluyor.
Ayrıca 2li kollarda ağır monitörler kullanıyorsanız çok sağlam hissettirmiyor.
1 yıldır Invision mx400 kullanıyorum kuvvetle muhtemel oturduğum evden daha sağlamdır. Hareket konusunda da hiçbir kısıtlılık hissetmedim.

Son düzenleme:

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Taksim Delisi Cenk
Mx400 u zamanında 120 TL den 2 tane alabilmistim.birini kullanıyorum diğerinide geçen 1500 den sattım.
Allah amazondan razı olsun 🙂 sağlamlığına diyecek laf yok

• Beğen
Reaksiyonlar: xACa

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Alperen
ikili kol aldığınızda monitörlerin haraketleri çok kısıtlı oluyor. tekli kollar aldığınız da çok daha geniş bi kullanım alanı yaratıyorsunuz. Ben mesala monitörün kolun birini sol tarafa birini sağ tarafa monitörleri orttaa birleştriyiorum. soldaki kolu daha fazla sola alarak yatağa ve koltuğa çevirme gibi imkanlar oluyor.
Ayrıca 2li kollarda ağır monitörler kullanıyorsanız çok sağlam hissettirmiyor.
kullandığın kol hangisi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci ekranı olanlar stand düşünenler için
dün f160 aldım, buna da baktım da pek güvenedim açıkçası

Top Bottom