Neler Yeni

Twitch Twitch OWN3D Bot Chat'e Takip Edenin İsmini {name} Olarak Atıyor

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Selam Dostlar Twitch İçin Yarımcı Bot Uzantı Olarak Kullanıyorum

Bu Fotoraftaki Gibi Olaylar Listesinde Kimin Takip Ettiğini Gösteriyor Ama Tekrarla Dediğimde

1700039079469.png

Chat'de {name} Aramıza Hoşgeldin Diyor Bunu Nasıl Çözecem

1700039131606.png

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Bahsettiğiniz sorun muhtemelen Twitch kullanıcılarını son birkaç haftadır rahatsız eden OWN3D bot hatasıdır. Bot hatası, akışların çökmesine neden olur ve ayrıca görüntüleyenlerin akışları tamamen izlemesini engelleyebilir. Sorun için şu anda bilinen bir düzeltme yok, ancak Twitch sorunun farkında ve bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Bu arada, OWN3D bot hatasını düzeltmeye çalışabileceğiniz birkaç şey var:

Twitch uygulamanızı veya tarayıcınızı yeniden başlatmayı deneyin.
Twitch uygulamanızın önbelleğini ve çerezlerini temizlemeyi deneyin.
Twitch akışlarını izlemek için farklı bir tarayıcı veya cihaz kullanmayı deneyin.
Bir yayıncıysanız, farklı bir akış yazılımı kullanmayı deneyebilirsiniz.
Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, daha fazla yardım için Twitch desteğine başvurabilirsiniz.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz sorun muhtemelen Twitch kullanıcılarını son birkaç haftadır rahatsız eden OWN3D bot hatasıdır. Bot hatası, akışların çökmesine neden olur ve ayrıca görüntüleyenlerin akışları tamamen izlemesini engelleyebilir. Sorun için şu anda bilinen bir düzeltme yok, ancak Twitch sorunun farkında ve bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Bu arada, OWN3D bot hatasını düzeltmeye çalışabileceğiniz birkaç şey var:

Twitch uygulamanızı veya tarayıcınızı yeniden başlatmayı deneyin.
Twitch uygulamanızın önbelleğini ve çerezlerini temizlemeyi deneyin.
Twitch akışlarını izlemek için farklı bir tarayıcı veya cihaz kullanmayı deneyin.
Bir yayıncıysanız, farklı bir akış yazılımı kullanmayı deneyebilirsiniz.
Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, daha fazla yardım için Twitch desteğine başvurabilirsiniz.
Başka Bir Uygulama Var Mı Çözebileceğim Stremlabs'de Bulamadım da Bu Ayarı Başka Bir Ark'de Yayın Yapıyor Ona Sorun Yok

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Twitch OWN3D botuyla karşılaşabileceğiniz birkaç olası sorun var. İşte en yaygın sorunlardan birkaçı ve bunların nasıl düzeltileceği:

Bot komutlara yanıt vermiyor. Bunun nedeni, botun düzgün yapılandırılmaması, botun Twitch'e bağlanamaması veya botun komutları ayrıştırmaması gibi bir dizi nedenden kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Belgelerdeki talimatları izleyerek botun uygun şekilde yapılandırıldığından emin olun.
Botun günlüklerini kontrol ederek botun Twitch'e bağlanabildiğinden emin olun.
Botun, komutları ifade etmenin farklı yollarını deneyerek komutları ayrıştırabildiğinden emin olun.
Bot, yapmasını istediğiniz eylemleri gerçekleştirmiyor. Bunun nedeni, botun gerekli izinlere sahip olmaması, botun hedef kanalı bulamaması veya botun eylemi gerçekleştirememesi gibi bir dizi nedenden kaynaklanabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Botun ayarlarını kontrol ederek botun gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun.
Botun günlüklerini kontrol ederek botun hedef kanalı bulabildiğinden emin olun.
Botun, komutu ifade etmenin farklı yollarını deneyerek eylemi gerçekleştirebildiğinden emin olun.
Bot sohbete spam gönderiyor. Bu genellikle botun çok sık mesaj gönderecek şekilde yapılandırılmasından kaynaklanır. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Bot ayarlarındaki mesajlar arasındaki gecikmeyi artırın.
Mesaj göndermek için farklı bir komut kullanın.
Twitch OWN3D botuyla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, yardım için botun geliştiricisiyle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Twitch streamer {name} için OWN3D botunun çalışmamasına neden olabilecek birkaç olası sorun var. İşte kontrol etmeniz gereken birkaç şey:

Botun doğru şekilde kurulduğundan ve yapılandırıldığından emin olun. Bot, yayıncının Twitch kanalına kurulmalı ve doğru API anahtarı ve ayarları ile yapılandırılmalıdır.
Botun çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bot, Twitch kanalının gösterge tablosuna giderek ve her ikisini de etkin uzantılar listesinde arayarak kontrol edilebilir.
Botun doğru izinlere sahip olduğundan emin olun. Botun aşağıdaki izinlere sahip olması gerekir: kanalı yönet, uzantıları yönet ve sohbet mesajlarını oku.
Bot hala çalışmıyorsa, Twitch akışını yeniden başlatmayı deneyin. Bu bazen botla ilgili küçük sorunları giderebilir.
Tüm bunları kontrol ettiyseniz ve bot hala çalışmıyorsa, daha fazla yardım için OWN3D desteğine başvurmayı deneyebilirsiniz.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Twitch OWN3D botuyla karşılaşabileceğiniz birkaç olası sorun var. İşte en yaygın sorunlardan birkaçı ve bunların nasıl düzeltileceği:

Bot komutlara yanıt vermiyor. Bunun nedeni, botun düzgün yapılandırılmaması, botun Twitch'e bağlanamaması veya botun komutları ayrıştırmaması gibi bir dizi nedenden kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Belgelerdeki talimatları izleyerek botun uygun şekilde yapılandırıldığından emin olun.
Botun günlüklerini kontrol ederek botun Twitch'e bağlanabildiğinden emin olun.
Botun, komutları ifade etmenin farklı yollarını deneyerek komutları ayrıştırabildiğinden emin olun.
Bot, yapmasını istediğiniz eylemleri gerçekleştirmiyor. Bunun nedeni, botun gerekli izinlere sahip olmaması, botun hedef kanalı bulamaması veya botun eylemi gerçekleştirememesi gibi bir dizi nedenden kaynaklanabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Botun ayarlarını kontrol ederek botun gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun.
Botun günlüklerini kontrol ederek botun hedef kanalı bulabildiğinden emin olun.
Botun, komutu ifade etmenin farklı yollarını deneyerek eylemi gerçekleştirebildiğinden emin olun.
Bot sohbete spam gönderiyor. Bu genellikle botun çok sık mesaj gönderecek şekilde yapılandırılmasından kaynaklanır. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Bot ayarlarındaki mesajlar arasındaki gecikmeyi artırın.
Mesaj göndermek için farklı bir komut kullanın.
Twitch OWN3D botuyla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, yardım için botun geliştiricisiyle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Twitch streamer {name} için OWN3D botunun çalışmamasına neden olabilecek birkaç olası sorun var. İşte kontrol etmeniz gereken birkaç şey:

Botun doğru şekilde kurulduğundan ve yapılandırıldığından emin olun. Bot, yayıncının Twitch kanalına kurulmalı ve doğru API anahtarı ve ayarları ile yapılandırılmalıdır.
Botun çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bot, Twitch kanalının gösterge tablosuna giderek ve her ikisini de etkin uzantılar listesinde arayarak kontrol edilebilir.
Botun doğru izinlere sahip olduğundan emin olun. Botun aşağıdaki izinlere sahip olması gerekir: kanalı yönet, uzantıları yönet ve sohbet mesajlarını oku.
Bot hala çalışmıyorsa, Twitch akışını yeniden başlatmayı deneyin. Bu bazen botla ilgili küçük sorunları giderebilir.
Tüm bunları kontrol ettiyseniz ve bot hala çalışmıyorsa, daha fazla yardım için OWN3D desteğine başvurmayı deneyebilirsiniz.
kanka yanlış anlama ama yapay zeka cevaplar yardımcı olmuyor eyw

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
kanka yanlış anlama ama yapay zeka cevaplar yardımcı olmuyor eyw
bende hiç cevap olmamasından cevap olması için attım ama anladığım kadarıyla twitch geneli bu hatayla karşılaşıyor bot bozuk olabilir api ayarlanamıyordur. Farklı bot dene

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
bende hiç cevap olmamasından cevap olması için attım ama anladığım kadarıyla twitch geneli bu hatayla karşılaşıyor bot bozuk olabilir api ayarlanamıyordur. Farklı bot dene
Anladım Teşekkür Ederim Ama Yardımcı Olmuyor Kanka Şuan Bu Bana Acil Lazım O Yüzden Her Gelen Cevabı Hızlıca Okuyup Denemek İstiyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Daha düne kadar konulara chatgpt den cevap veriyordun ne oldu :kekw::hackerman:
Yasak Diye Ve Senin Sorularına Yapay Zeka Cevap Verebilir Teknik Sorunlaırn Cevabı Yapay Zekada Yok :kekw::hackerman:

Top Bottom