Neler Yeni

Twitch Twitch reklamlarını engelleyecek uzantı önerir misiniz?

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Reklam işini abarttılar artık dakika başı 1,30 dakikalık reklamlar atıyorlar. Sürekli yayınlarını izlediğim kişilere aboneyim fakat arada bir gittiklerime abone değilim ve onlardan da dakika başı reklamlar yiyorum, bu reklamlar 10-15 saniyelik değil, 1,30-2 dakikalık reklamlar. Bunları engelleyecek uzantı önerir misiniz? 3-4 tane uzantı var ama engelleyemiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
maksi
ben purple ads blocker uzantısını kullanıyorum, biraz garip çalışıyor, bazen reklam görünüyor, durdurup başlatınca da reklam gidiyor ama yayının çözünürlüğü düşüyor. hiç yoktan iyidir diyeyim.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben purple ads blocker uzantısını kullanıyorum, biraz garip çalışıyor, bazen reklam görünüyor, durdurup başlatınca da reklam gidiyor ama yayının çözünürlüğü düşüyor. hiç yoktan iyidir diyeyim.
daha düzgün çalışan lazım. Anlaşıldı piyasadaki tüm ad blockerleri tek tek denicem :D

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
engelleme konusunda iyi ama çözünürlüğü berbat ediyor ya

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
.
Yanlış hatırlamıyorsam ublock un Twitch in birkaç ayarı vardı. İşe yarıyor diye biliyorum

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
Twitch izlemeyi bıraktım artk. Her kanal değiştirince reklam, her 10 dkda sıralı 3 reklam.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twitch izlemeyi bıraktım artk. Her kanal değiştirince reklam, her 10 dkda sıralı 3 reklam.
böyle giderse ben ya twitchi bırakıcam ya da önümdeki ekipmanlarımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış hatırlamıyorsam ublock un Twitch in birkaç ayarı vardı. İşe yarıyor diye biliyorum
öyle bir şey hatırlıyorum ama yayının kalitesini düşürüyormuş

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
.
böyle giderse ben ya twitchi bırakıcam ya da önümdeki ekipmanlarımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle bir şey hatırlıyorum ama yayının kalitesini düşürüyormuş
Ben pek denemedim galiba işe yarıyordu. Yayın kalitesi konusunu bilmiyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Twitch izlemeyi bıraktım arada ana sayfaya gidip ordan prime gaming sayfasına geçiş yapıyorum doğru düzgün KaiCenat izliyordum bi ara ufak yayıncılar vardı arada baktığım onlardanda ufak olanlar arasında en yayınlarını izlediğim yayın yapmayı bıraktı geri kalanıda sarmıyor artık

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Twitch izlemeyi bıraktım arada ana sayfaya gidip ordan prime gaming sayfasına geçiş yapıyorum doğru düzgün KaiCenat izliyordum bi ara ufak yayıncılar vardı arada baktığım onlardanda ufak olanlar arasında en yayınlarını izlediğim yayın yapmayı bıraktı geri kalanıda sarmıyor artık
aslında şöyle aylık para isteyip reklamı döşeyen platformları bi anda boykot amaçlı bırakacaksın, popoları tutuşacak.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aslında şöyle aylık para isteyip reklamı döşeyen platformları bi anda boykot amaçlı bırakacaksın, popoları tutuşacak.
Yt hariç yaparım ben onu ytyi gerek müzik kısmıyla beraber çok kullanıyorum spotifya tek para verip ytde reklam izleyeceğime ytye para verip ikisini birden yapabiliyorum 300 TL'ye yıllıkta almıştım kafam rahat benim

Top Bottom