Neler Yeni

TYT matematik netlerimi nasıl arttırabilirim ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
arkadaşlar sadece tyt gireceğim diş protez okumak istiyorum ve şuan tyt türkçede 30 net civarı matematikte ise 7 8 net yapabiliyorum çünkü matematiğe çalışmadım adam akıllı saldım sınava kadar matematiğe ağırlık verirsem netlerde artış olur mu nasıl yapabilirim ?

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Yunus Emre Arslan
arkadaşlar sadece tyt gireceğim diş protez okumak istiyorum ve şuan tyt türkçede 30 net civarı matematikte ise 7 8 net yapabiliyorum çünkü matematiğe çalışmadım adam akıllı saldım sınava kadar matematiğe ağırlık verirsem netlerde artış olur mu nasıl yapabilirim ?
kanki bende aynı sorunu yaşıyorum. Bilgi Sarmalı yayınının Tyt Matematik kitabını al çok faydası var 1 - 2 soru bile çözemiyoken 15 - 20 lere çıktım daha kitabın başındayım çok yardımı dokunuyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanki bende aynı sorunu yaşıyorum. Bilgi Sarmalı yayınının Tyt Matematik kitabını al çok faydası var 1 - 2 soru bile çözemiyoken 15 - 20 lere çıktım daha kitabın başındayım çok yardımı dokunuyor
teşekkür ederim gerçekten işe yarıyorsa çok iyi olur çünkü matematik netlerim kötü onları arttırsam çözülecek her şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom