Neler Yeni

🔥İndirim UA Charged Pursuit 3 Koşu Ayakkabısı 998₺

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz

serwintes

80+ Gold
Uzun bir süredir takipte olduğum bir ayakkabı ben aldım sizinle de paylaşmak istedim. Çoğu numarası 998TL, normalde beyazını istiyordum fakat siyahıda çok kötü değil diyip aldım. En kötü iade edersiniz. :)

Link: https://www.amazon.com.tr/Under-Armour-Charged-Ayakkabısı-3024878-001/dp/B09692V2CC/ref=sr_1_5?crid=2GGZKID3ZS4A1&keywords=under+armour+erkek+ayakkabı&qid=1673041876&sprefix=,aps,113&sr=8-5
güzel değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta geçenlerde amazonda 700 e falan düşmüştü

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel değil

hatta geçenlerde amazonda 700 e falan düşmüştü
Zevk meselesi, ayrıca büyük ihtimal fiyat güncellemesi gelicek. Bence alınabilir bir fiyatta

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Furkan Görür
spor ayakkabı da nike ve adidas dışındakilere pek güvenmiyorum bu marka biliniyor mu

bir cok kisinin yazdigi gibi gorselle arasinda cok fark var bu da cok sinir bozucu olsa da ayakkabinin kullanimi cok rahat ve ayak ta guzel duruyor onun icin iade etmedim. kalibi biraz dar alacak olan varsa ona gore alsin.
gorselle alakali olarak marka butun her yer de bu gorseli kullanmis yani amazonla alakili bi durum degildir umarim.

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
spor ayakkabı da nike ve adidas dışındakilere pek güvenmiyorum bu marka biliniyor mu

bir cok kisinin yazdigi gibi gorselle arasinda cok fark var bu da cok sinir bozucu olsa da ayakkabinin kullanimi cok rahat ve ayak ta guzel duruyor onun icin iade etmedim. kalibi biraz dar alacak olan varsa ona gore alsin.
gorselle alakali olarak marka butun her yer de bu gorseli kullanmis yani amazonla alakili bi durum degildir umarim.
Bahsettiğin markalarla karşılaştırırsak, hangisi iyi tartışılır fakat kötü olmadığı kesin.

Edit: Görseldekinden farklı olabilir evet videolarını izledim fakat beğenmezsem iade edeceğim, sonuçta Amazon'un iade politikasının nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz diye düşünüyorum.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
İsim İSİMOĞLU
O paraları vereceksen Nike,Adidas,Puma gibi markalara bakarım UA kötü değil ama bence olması gerekenden fazlaya satılıyor...

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Muhammet
Yazda bunlar indirimsiz şekilde 500 TL'den satılmıştı :/
O yüzden içimden almak gelmiyor.

Sercan01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Sercan ERPOLAT

Under Armour Markası Dünyada Bilinen Bir Marka Dostum Emin Olabilirsin

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,329
İsim
Kerem Çavuş
çok güzel ayakkabı beyazı var bende giyince nike adidasın ayakkabı olmadığını anlıyosunuz :D özellikle taban padi aşırı kaliteli

serwintes

80+ Gold
bu bütçelerde adidas nike alanın fikrini ben mantıklı bulmuyorum rezalet ürün üretiyorlar under armour trde çok popüler olamamış bi marka şahsen bende kullanıyorum gayet rahat ve güzel

bu bütçelerde adidas nike alanın fikrini ben mantıklı bulmuyorum rezalet ürün üretiyorlar under armour trde çok popüler olamamış bi marka şahsen bende kullanıyorum gayet rahat ve güzel
ama bu ayakkabı da o rezalet diye bahsettiğim kervandan bi ürün

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Arda Saraçoglu

ama bu ayakkabı da o rezalet diye bahsettiğim kervandan bi ürün
Nike af1 var ayagimi acitiyo gunde 10 saat ayagimda oldugu için şimdi bu modeller bakiyorum bu konu sahibi arkadaşin attigi,puma ve şu model arasinda kalddim https://www.amazon.com.tr/dp/B08PZBZ44W?smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1&psc=1

serwintes

80+ Gold
1673043897600.png

azcık ucuzlasa bunu alıcam da çok pahalı bu aralar bi ara morhipoda 1300 e düştü onda da siparişi iptal ettiler

Nike af1 var ayagimi acitiyo gunde 10 saat ayagimda oldugu için şimdi bu modeller bakiyorum bu konu sahibi arkadaşin attigi,puma ve şu model arasinda kalddim https://www.amazon.com.tr/dp/B08PZBZ44W?smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1&psc=1
kanka 1k bütçen varsa under armour alma 1klık ürünleri kötü kalite

https://www.underarmour.com.tr/erkek-ua-charged-vantage-2-kosu-ayakkabisi-siyah-1/ bende bu var alabiliyorsan al çok rahat ayakkabı

Top Bottom