Neler Yeni

İnceleme Under Armour Charged Assert 9 Mermer Koşu Ayakkabısı erkekler İnceleme

MythPhantom

80+ Bronze
Arkadaşlar selamlar yeni ayakkabı aldım inceledim size onları anlatacağım
Under Armour Charged Assert 9 Mermer Koşu Ayakkabısı erkekler https://www.amazon.com.tr/dp/B087TGDD7T?ref_=cm_sw_r_apin_dp_072X4R4GM1K9R5RCV9F3
Ayakkabıyı Amazon’dan aldım normal giydiğimden yarım numara büyük aldım tam oldu yani 1mumara büyük alırsanız daha iyi
Skechers ayakkabıda kullandım ama bu ayakkabı bana daha rahat geldi yürüyüş koşu için bu ayakkabı daha rahat konforlu ve tabanı yumuşak skechersden daha rahat ayakkabı kesinlikle öneririm
Ayakkabının tipi filan gayet güzel ayakkabı muhteşem eğer 1.5k civarı ayakkabı alacaksanız gerçekten öneririm ayakkabı gerçekten kaliteli
Sormak istediğiniz bir şey varda yardımcı olurum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Hit: 94
  • image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Hit: 97
  • image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Hit: 90
  • image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Hit: 89
  • image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Hit: 100

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Ben geçen sene bu ayakkabıyı 500e alıp tipini beğenmemiştim. Ama accayip rahat bir ayakkabıydo

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,192
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar selamlar yeni ayakkabı aldım inceledim size onları anlatacağım
Under Armour Charged Assert 9 Mermer Koşu Ayakkabısı erkekler https://www.amazon.com.tr/dp/B087TGDD7T?ref_=cm_sw_r_apin_dp_072X4R4GM1K9R5RCV9F3
Ayakkabıyı Amazon’dan aldım normal giydiğimden yarım numara büyük aldım tam oldu yani 1mumara büyük alırsanız daha iyi
Skechers ayakkabıda kullandım ama bu ayakkabı bana daha rahat geldi yürüyüş koşu için bu ayakkabı daha rahat konforlu ve tabanı yumuşak skechersden daha rahat ayakkabı kesinlikle öneririm
Ayakkabının tipi filan gayet güzel ayakkabı muhteşem eğer 1.5k civarı ayakkabı alacaksanız gerçekten öneririm ayakkabı gerçekten kaliteli
Sormak istediğiniz bir şey varda yardımcı olurum
Ben yıllardır nike kullanıyorum. Ama forumlarda rahatlık olarak Skechers>UA>Nike denildi hep. Bende yazın alırsam skechers veya Ua düşünüyorum.

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yıllardır nike kullanıyorum. Ama forumlarda rahatlık olarak Skechers>UA>Nike denildi hep. Bende yazın alırsam skechers veya Ua düşünüyorum.
Hocam skechers de almıştım bu daha rahat daha konforlu tabanıda çok yumuşak

serwintes

80+ Gold
ua vantage'e bakın kullanıyorum süper ayakkabı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada under armour alacak arkadaşlar eğer gidip kendi fiziksel mağazasından almazsanız garanti konusu çok karışık bizzat tecrübe ettim garantiye yolladığım ayakkabıyı geri getirttim

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Sinan
Underarmour lockdown 6 almıştım. Açıkcası bana pek rahat gelmedi ve iade ettim. Ben Pumacıyım. Soft Foam tabanları çok başarılı bence. Şu an iki tane amare, bir tane cell phase bir tane de flex renew var elimde Puma olarak. Pumaya gectikten sonra elimdeki Nike, Vans, World ne varsa dolaba kaldırdım duruyorlar. Hatta satışa koydum ama alan yok 😂 Puma candır.

Amarenin kırmızısında stok göremedim ama siyahında her numara olmamakla birlikte hala stok var görünüyor.
Amare Siyah
Cell Phase şu an indirimde hepsiburadadan alırsanız. Normalde Morhipoda 1500 liraydı aylar önce o yüzden çok çok iyi bir fiyat. Alan pişman olmaz bence.
Cell Phase

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ua vantage'e bakın kullanıyorum süper ayakkabı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada under armour alacak arkadaşlar eğer gidip kendi fiziksel mağazasından almazsanız garanti konusu çok karışık bizzat tecrübe ettim garantiye yolladığım ayakkabıyı geri getirttim
hocam benim şuanki ayakkabım skechers den rahat bende skechers kullanıyorum bunu aldım bir daha skechers bile kullanmam bence şuanki ayakkabı kat kat iyi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,824
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ben UA Mojo 2 siparişi verdim o da bunun kadar rahat mıdır?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,824
İsim
Abdullah Aydoğdu
olmayabilir hocam bilmiyorum
Değilmiş. :D UA Charged Assert 9, Adidas Galaxy 6 ve Adidas Runfalcon 3.0 arasında kaldım...
Under Armour burun ucunda korumalık olduğundan dolayı daha uzun ömürlü olurmuş gibime geliyor ama UA Mojo 2 yi beğenmeyince buna da şüpheyle yaklaşıyorum. Tabanı çok sertti UA Mojo 2'nin. Ve ayağı her yerden sıkıyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,204
Üyeler
142,098
Son üye
ayasar464885
Top Bottom