Neler Yeni

Under Armour Charged Assert 9 alınır mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,854
İsim
Abdullah Aydoğdu
Adidas Galaxy 6 aldım Amazon'dan ama sol ayağıma biraz dar geldiğinden iade edeceğim. Ayakkabının alt kısmı çok yumuşak ve rahat. Sünger gibi. Ama UA'daki gibi ön kısmının dışında korumalık olmadığından o tarz ayakkabılar önden patlayacakmış gibime geliyorlar. Yürürken de başparmağım dışarı taşacak gibi oluyor. Aynı şekilde almayı düşündüğüm Adidas Runfalcon 3.0'da da öyle bir korumalık yok. Ön tarafın iç kısmında oluyor ama UA'da dışında da var. Bu UA Charged Assert 9 modelinin tabanı çok rahat diyorlar, bana da lazım olan şey tam olarak o. Ayak parmaklarını sıkmasın, bol bıraksın ve tabanı çok çok rahat olsun istiyorum.
Daha önce UA Mojo 2 denemiştim ve tabanı çok sertti ayrıca parmakları çok sıkıyordu. Bu UA Charged Assert 9'u denemiş olanlar, tabanı cidden çok mu rahat? Parmakları sıkıyor mu?
Bir de internette çok kişi arka kısmının ayağın arka kısmını acıttığını, kanattığını söylemiş. Siz hiç böyle bir şey deneyimlediniz mi? 1320 TL'ye değer mi?
Aynı şekilde Adidas Galaxy 6 veya Runfalcon 3.0 kullananlar da yorum atarlarsa sevinirim.

Ekler

• 1690319482159.png
    1690319482159.png
    189.9 KB · Hit: 43

Mert

80+ Silver
Galaxy 5 kullandım, yıprandığı için Under Armourdan bir model aldım ama aynı rahatlığı asla bulamadım. Şimdi Galaxy 6 kullanıyorum, memnunum. Ek olarak Under Armourda tabanda kauçuk yoktu, yüzeye göre kayma eğilimi artıyordu. Adidas bu şekilde değil.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,854
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galaxy 5 kullandım, yıprandığı için Under Armourdan bir model aldım ama aynı rahatlığı asla bulamadım. Şimdi Galaxy 6 kullanıyorum, memnunum. Ek olarak Under Armourda tabanda kauçuk yoktu, yüzeye göre kayma eğilimi artıyordu. Adidas bu şekilde değil.
Galaxy 5'in ön tarafında korumalık var ama 6'nın yok. Ön taraflarından patlama riski oluşuyor gündelik giyimde. Ayağın mayağın bir yere takılsa delinebilir. Bez ayakkabılarda bu korkutuyor beni. Bir de 6 nın tabanı çok büyük yahu. Rahat ama kocaman topuğu var ayakkabının.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok mu hiç UA Assert 9 kullanan yahu?

Top Bottom