Neler Yeni

Yardım Uçak firması farkli havalimaninda indirdi

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Merhaba, samsun-》sabiha uçuşunda sabiha yerine havalimaninda müsaitlik bulunamadığı için istanbhl havalimanina iniş yapıldı az önce. Bu normal bir durum mu? Bekleyen mağdur, yolcu(çok yol bilgisi yok) mağdur. Uçuşlar planli programli değil mi? Son dakika da inemiyoruz yer yok diyip baska havalimanina inmek ne demek. Konuyla alakalı basvurulabilecek bir yer var mi acaba?

BabaVoss7

80+ Silver
geçende de bi tanıdığıma aynısı olmuş bu arttı sanırım gerçteken saçma. otobüs ayarlayıp sabihaya götürmüşler ama uzun sürmüş sanırım. yinede sama ona göre plan yapılıyor sonuçta

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçende de bi tanıdığıma aynısı olmuş bu arttı sanırım gerçteken saçma. otobüs ayarlayıp sabihaya götürmüşler ama uzun sürmüş sanırım. yinede sama ona göre plan yapılıyor sonuçta
Rötar olur bir sey olur vs anlarim ama bu çok mağdur etti adami, saat 9dan beri bekliyor gelecek yolcu için gecenin 1inde şuan geri dönüyor. Gelen yolcu hala dediğin gibi otobusun kalkmasini bekliyor

Zechion

80+ Silver
Merhaba, samsun-》sabiha uçuşunda sabiha yerine havalimaninda müsaitlik bulunamadığı için istanbhl havalimanina iniş yapıldı az önce. Bu normal bir durum mu? Bekleyen mağdur, yolcu(çok yol bilgisi yok) mağdur. Uçuşlar planli programli değil mi? Son dakika da inemiyoruz yer yok diyip baska havalimanina inmek ne demek. Konuyla alakalı basvurulabilecek bir yer var mi acaba?
Hangi hava yolu firması ve saat kaç kalkışlı ?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zechion

80+ Silver
Anadolujet, 21:35 samsun kalkisli
Uçağın gidiş rotasına baktım. Sabiha Gökçen rotasında gitmiş. Sonrasında tur atmış bir kaç kere, ya meşguliyetin bitmesi için ya da yakıt boşaltmak içindir. Fakat pek yakıt boşaltmak için olduğunu düşünmüyorum, çünkü diğer uçaklar tur atmadan direkt iniş yapıyor. Büyük ihtimal o tur meşguliyetin bitmesi içindi. Bitmediği haberi gelince de İstanbul Havalimanına kaymışlar. Zorunlu bir durum olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uçağın gidiş rotasına baktım. Sabiha Gökçen rotasında gitmiş. Sonrasında tur atmış bir kaç kere, ya meşguliyetin bitmesi için ya da yakıt boşaltmak içindir. Fakat pek yakıt boşaltmak için olduğunu düşünmüyorum, çünkü diğer uçaklar tur atmadan direkt iniş yapıyor. Büyük ihtimal o tur meşguliyetin bitmesi içindi. Bitmediği haberi gelince de İstanbul Havalimanına kaymışlar. Zorunlu bir durum olmuş.
Firmanın anadolu tarafına gitmek isteyenlere yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
sıkıntı yok şikayetde bulunabilirsiniz ama olay çıkartmaya gerek yok sabihada staj yapan tanıdıklarım var tek pist diye çok yoğun her gün o yüzden divert etme durumu sabiha için normal artık alternatif rotaya genel olarak sabihaya uçanlar istanbul havalimanını giriyorlar olası divert yada pas geçme durumunda

Can...

80+ Platinum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Firmanın anadolu tarafına gitmek isteyenlere yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
Öyle yardımın içine edeyim kanki

Zechion

80+ Silver
sıkıntı yok şikayetde bulunabilirsiniz ama olay çıkartmaya gerek yok sabihada staj yapan tanıdıklarım var tek pist diye çok yoğun her gün o yüzden divert etme durumu sabiha için normal artık alternatif rotaya genel olarak sabihaya uçanlar istanbul havalimanını giriyorlar olası divert yada pas geçme durumunda
Zaten o tek pist de baya kötü. İnişlerde baya sıkıntı çıkartıyor.

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Zaten o tek pist de baya kötü. İnişlerde baya sıkıntı çıkartıyor.
Uçakların yoğun kullanımından kabardı pist ama emniyetine sorun değil inişlerin bakım yapamıyorlar yoğunluktan da

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,526
İsim
Oğuz Oğuz
Sabiha tek pist olduğu için çok yoğun. İniş güvenliği açısından sıraya giriyorlar. Eğer kalkış ve iniş çok ise o sırada havada boşa beklenmemesi için İstanbula yönlendirilir. Eğer uluslararası uçuş ise İzmire bile yonlendirdikleri oluyor bazen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,189
Üyeler
153,013
Son üye
raiholy
Top Bottom