Neler Yeni

Uçak mühendisliği yada uçak bakım bölümünde laptop gerekli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
Merhaba bu yıl samsun üniversitesi uçak mühendisliği (havacılık ve uzay mühendisliği) ve uçak bakım onarım bölümü tercih edicem eğer kazanırsam derslerde laptopa ihtiyacım varmı yada orada okulun bilgisyarlarını mı kullanıcaz , ailemle birlikte samsunda yaşıyorum eve yeni bir masaüstü bilgisyar almak istiyorum ama ünide laptop gerekirmi çok kararsızım okula gidip görüşmemmi gerekir bilgisi olan varsa lütfen yazsın şimdiden teşekkür ederim
3d tasarım yada yazılım peogramları kullacıaknıyım tam bilmiyorum eğer kullanıcaksak ve kendi laptopuma ihtiyacım varsa eğer masaüstü yerine sadece güçlü bi oyun bilgisyarı alıcam aklımda bu var

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop olarak aklıma lenovo legion 5i , i5 1.nesil rtx 3060 17.3 inch var yada masa üstü olarak yine 3060 lı bi sistem ama ben bilgisyar tavsiyesi değilde üniversitede ihtiyacım olucakmı onu merak ediyorum laptop gerekmiyorsa masa üstü benim için daha iyi

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
masaüstü alacaksan zaten gerek yok laptopa. İlla ihtiyacın olursa, ikinci el bir thinkpad x230 alır geçersin.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bence ipad air veya macbook air al. ipad çok kullanışlı. not falan alabilirsin.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
bence ipad air veya macbook air al. ipad çok kullanışlı. not falan alabilirsin.
oyun falan oynayan biriyse macbook almasını önermem ama sadece not içinse alınabilir ama alışması zor olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eet oyun oynuyorum rainbow six siege gibi espor genelde ama AAA oyunlarda oynamak istiyorum , bi arkadaşım masaüstü almamı ve ünide ipad kullanmamı tavsiye etti hem not almak için hemde tasarım programlarını ipad ile de yapabilirsin dedi masaüstü ile tüm işlerimi hallederim oyun sa oynarım

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhaba bu yıl samsun üniversitesi uçak mühendisliği (havacılık ve uzay mühendisliği) ve uçak bakım onarım bölümü tercih edicem eğer kazanırsam derslerde laptopa ihtiyacım varmı yada orada okulun bilgisyarlarını mı kullanıcaz , ailemle birlikte samsunda yaşıyorum eve yeni bir masaüstü bilgisyar almak istiyorum ama ünide laptop gerekirmi çok kararsızım okula gidip görüşmemmi gerekir bilgisi olan varsa lütfen yazsın şimdiden teşekkür ederim
3d tasarım yada yazılım peogramları kullacıaknıyım tam bilmiyorum eğer kullanıcaksak ve kendi laptopuma ihtiyacım varsa eğer masaüstü yerine sadece güçlü bi oyun bilgisyarı alıcam aklımda bu var
okulun sitesine girip bölüm derslerini incelemezsen bilgisayar gerekecek mi gerekmeyecek mi bilemezsin

Top Bottom