Neler Yeni

Ucuz Nitro Dolandırıcılığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
Arkadaşlar kara cahillige kurban gittim yaptım bi hata gitti 20 TL m bedava alınabilecek bir şeyi 20 TL ye satıyorlar yazıklar olsun guliyimmi ağliyimmi bilemedim.Kimse babasinin hatrına ucuz nitro vermiyormuş arkadaşlar inanmayın ben inandım Hüseyin g**e getirdi
20 tl umarım büyük bir rakam değildir senin için değil se de bir şey olmaz kazık yemek iyidir tabi düzeltirsen hatalarını

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Discord Nitroyu sadece Discord üzerinden temin edin, aksi takdirde ya dolandırılırsınız ya da şikayet üzerine yasaklanabilirsiniz.

ErenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eren Kınalı
Discord
Flowanted#8855
Arkadaşlar kara cahillige kurban gittim yaptım bi hata gitti 20 TL m bedava alınabilecek bir şeyi 20 TL ye satıyorlar yazıklar olsun guliyimmi ağliyimmi bilemedim.Kimse babasinin hatrına ucuz nitro vermiyormuş arkadaşlar inanmayın ben inandım Hüseyin g**e getirdi
adam söylemiş sana kankam

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,071
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Tamamen senin suçun. Okuman lazımdı.

Corpo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Demir
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
K
Arkadaşlar kara cahillige kurban gittim yaptım bi hata gitti 20 TL m bedava alınabilecek bir şeyi 20 TL ye satıyorlar yazıklar olsun guliyimmi ağliyimmi bilemedim.Kimse babasinin hatrına ucuz nitro vermiyormuş arkadaşlar inanmayın ben inandım
nk sa bu sefer nitro veren benim ama mağdur da benim dün akşam saat 00 da bir sunucuda konusurken hakkımda kısmına bedava nitro dm yazdım ve gerçekten veriyordum sonrasında 3 yakın arkadaş versene yazdı 2 kisiye verdim kalan 1 kişi ise almayın viruslu beam falan var dedi siber suçlara şikayette bulunacakmış dava açacakmış ben gerçekten verdim aldılar ve hiç bir şey olmadığı halde gerçekten başvurmuş sizce başım belada mı ben mi haklıyım onlar mı

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Hocam ama çok saçma değil mi ben game pass sayesinde beleşe almıştım adam bedava şeyi 20 TL ye satıyor
Saçma değil hocam. Stok yapıyolar ve kampanya geçtikten sonra satmaya başlıyolar. Daha önce nitro kullanılan bir hesapta bir daha kod ile kullanamıyorsun, bunu genel olarak nitro ile ilgilenen kişiler bilir. Ayrıca satan sitelerde kullanım açıklamasında yazar daha önce kullanılmış hesapta kullanılamaz diye.

Top Bottom