Neler Yeni

UCUZ SES BOMBASI ÖNERİ

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Murat Kocabay
Bence görünüşünden kalitesiz olacağını düşündü
hayat sencelerle bencelerle yürümüyo kardeş. daha 15 yaşındasın bi her şeye sazan gibi atlama. bak bakim ne yazmışım ben cevap olarak.

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
daha önce kullanan arkadaşım vardı ve açıklamaları okudum. sende okusaydın keşke.
Yorumlara baktımda ürünün pili ve ses tuşu olmaması şikayet edilmiş.Ses yükseliği olarak çoğu kişi iyi demiş ama sen bilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Murat Kocabay
Yorumlara baktımda ürünün pili ve ses tuşu olmaması şikayet edilmiş.Ses yükseliği olarak çoğu kişi iyi demiş ama sen bilirsin.
tamam bilader sende haklısın çok güzel sesi var parti falanda yapılır 2 ev yandan duyuluyo ses aşırı kaliteli JBL yanında sönük kalır tamam çok iyi

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hayat sencelerle bencelerle yürümüyo kardeş. daha 15 yaşındasın bi her şeye sazan gibi atlama. bak bakim ne yazmışım ben cevap olarak.
Sakin olsana bi seni savunuyoruz burda sinirini benden çıkarıyorsun. İstesem yaşımı dahi yazmazdım bunu bir hatırlatayım. Ben mesaj yazıyorken sen göndermişsin ki bir de seni savunuyorum. Adam diyor ''Küçük olunca ses küçük mü çıkar'' diyo sana ben de ''Belki görünüşü kalitesiz olduğu için öyle demiştir'' diyorum. Akıl yaşta değil baştadır bunu da hatırlatayım. Kimseyi küçük görme.

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
tamam bilader sende haklısın çok güzel sesi var parti falanda yapılır 2 ev yandan duyuluyo ses aşırı kaliteli JBL yanında sönük kalır tamam çok iyi
Ürünü kullanmıyorum,babamın firmasıda değil,sponsorum da değil ama sen bilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Murat Kocabay
Sakin olsana bi seni savunuyoruz burda sinirini benden çıkarıyorsun. İstesem yaşımı dahi yazmazdım bunu bir hatırlatayım. Ben mesaj yazıyorken sen göndermişsin ki bir de seni savunuyorum. Adam diyor ''Küçük olunca ses küçük mü çıkar'' diyo sana ben de ''Belki görünüşü kalitesiz olduğu için öyle demiştir'' diyorum. Akıl yaşta değil baştadır bunu da hatırlatayım. Kimseyi küçük görme.
kimseyi küçük görmüyorum. benim hakkımda hüküm veremezsin sen kimsin ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünü kullanmıyorum,babamın firmasıda değil,sponsorum da değil ama sen bilirsin
o zaman savunmican kardeşim niye savunuyon

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
kimseyi küçük görmüyorum. benim hakkımda hüküm veremezsin sen kimsin ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman savunmican kardeşim niye savunuyon
Neyi savundum? Ürün kötü olabilir ben sadece görünüşüne göre yargılama yapmamanı vurgulamak istedim.Senin gibilere yardım da etmeye gelmiyor iyi forumlar

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ses bombası diyinci aklıma gelen: