Neler Yeni

Yardım Ucuz Yollu GamePad (Controller)..!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Cebimde Son 500₺ Diyebilirim Ve Elimdeki Controller Bozuldu Be Oyunlarda Controller İle Oynayan Biri Olaraktan Controller Olmadan Birazcık Derde Düşüyorum..
Öyle Aman Aman Bişey De Aradığım Yok Kalite Olarak.. Beni İdare Etsin Yeter Diyorum.
Dokunmatik Kontrolü Ve Cyroscop'u Olmasını İsterim Bulunabilirse Diye Düşünüyorum Ki Nette Bakınırken Gördüklerimde Vardı Ama Emin Olamadım Bi Danışam Dedim..
Öneriniz Varsa Sevinirim.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Normalde replika önermem ama bu sefer bende bunu aldım, zaten bu fiyata pek bir seçenek yok. Elimde DualSense vardı fakat ikinci bir gamepad'e ihtiyacım vardı. Xbox'a vs. o kadar para vermek istemediğim için replika alıp geçtim. 2 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. Uyumluluk konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. 500TL'ye de Xbox performansı beklememek lazım onu da unutma. Eğer 1K bandına çıkabilirim dersen Aliexpress'de çok güzel gamepad'ler var, onları öneririm. Gidip Logitech F serisi falan alma üzülürsün, kullandığım en berbat gamepad olabilir F710.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde replika önermem ama bu sefer bende bunu aldım, zaten bu fiyata pek bir seçenek yok. Elimde DualSense vardı fakat ikinci bir gamepad'e ihtiyacım vardı. Xbox'a vs. o kadar para vermek istemediğim için replika alıp geçtim. 2 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. Uyumluluk konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. 500TL'ye de Xbox performansı beklememek lazım onu da unutma. Eğer 1K bandına çıkabilirim dersen Aliexpress'de çok güzel gamepad'ler var, onları öneririm. Gidip Logitech F serisi falan alma üzülürsün, kullandığım en berbat gamepad olabilir F710.
Peki PC'de Falan Xbox Olarak Mı Görünmekte Yazılım Olarak Yoksa General GamePad Olarak Mı Görünmekte..?!

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,495
İsim
uwu
Hocam f serisi parasına göre çok iyi dayanıyor. pille uğraşmak istemeyen ve bütçesi düşük olan f310 alıp yıllarca kullaniyordu keşke f510 hala satışta olsaydı (titreşim için)

YazılımKafa

80+ Silver
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Cebimde Son 500₺ Diyebilirim Ve Elimdeki Controller Bozuldu Be Oyunlarda Controller İle Oynayan Biri Olaraktan Controller Olmadan Birazcık Derde Düşüyorum..
Öyle Aman Aman Bişey De Aradığım Yok Kalite Olarak.. Beni İdare Etsin Yeter Diyorum.
Dokunmatik Kontrolü Ve Cyroscop'u Olmasını İsterim Bulunabilirse Diye Düşünüyorum Ki Nette Bakınırken Gördüklerimde Vardı Ama Emin Olamadım Bi Danışam Dedim..
Öneriniz Varsa Sevinirim.
Snopy rampage sg218. Kullandım. Fiyat performans bir ürün. Gayet iyi.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Doğuş Akyürek
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Kardeşim biraz türkçeni geliştir. İlkokuldaki çocuk gibi yazı yazmışsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Hocam f serisi parasına göre çok iyi dayanıyor. pille uğraşmak istemeyen ve bütçesi düşük olan f310 alıp yıllarca kullaniyordu keşke f510 hala satışta olsaydı (titreşim için)
Titreşime Işığa Gram Önem Vermem Hocam Yeter Ki Ekstradan 1-/-2 Özellik Eklensin Cidden Bu Tarz Şeyler Önemli Değil..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim biraz türkçeni geliştir. İlkokuldaki çocuk gibi yazı yazmışsın.
1- Konuyla Alakası Ne..?!
2-İnternetteyiz Türkçe Dersinde Değiliz Hocam..
3-Evet Türkçem Kötü Biliyorum Ve Umursadığımda Pek Söylenemez Çünkü İşimi Görüyor Ve Şirketlerle-/-Patronlarla-/-CEO'larla Münakaşada Hiçbir Sıkıntı Yaşamıyorum Aksine Çoğu Kişiden Daha Anlaşılır-/-Basit, Kısa Ve Öz Yazdığımı Söylüyorlar.. İşimi Görüyorsa Ne Aalaa..(Evet Aalaa..) Saygılar.

Son düzenleme:

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Peki PC'de Falan Xbox Olarak Mı Görünmekte Yazılım Olarak Yoksa General GamePad Olarak Mı Görünmekte..?!
Kullandığın programda yaptığın ayara göre değişir. Ben DS4Windows kullanıyorum, Xbox olarak gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Kullandığın programda yaptığın ayara göre değişir. Ben DS4Windows kullanıyorum, Xbox olarak gözüküyor.
Replica Olduğu İçin Sordum Ve PC'de Kullanacağım Genel Olarak.. Benim Bozulan GamePad'imde Ne Ayar Yaparsan Yap General Olarak Görünüyordu..

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Selim
Replica Olduğu İçin Sordum Ve PC'de Kullanacağım Genel Olarak.. Benim Bozulan GamePad'imde Ne Ayar Yaparsan Yap General Olarak Görünüyordu..
Ds4windows programını kurup xbox gösterebiliyorsun zaten alanlar öyle kullanıyor pcde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Ds4windows programını kurup xbox gösterebiliyorsun zaten alanlar öyle kullanıyor pcde.
Peki O'nu Kurmadan Da Normal Dümdüz Takarak Kullandığımızda Hiçbir Sıkıntı Olmadan Bütün Özellikler Kullanılıyor Değil Mi..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Hocam Satıcıya Sorduğumda PC İle uyumlu Mu Diye "Uyumlu Değil" Dedi..?!

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,651