Neler Yeni

Yardım Ucuz Yollu GamePad (Controller)..!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Necip5270392
https://www.gamesir.hk/products/gamesir-g7-wired-controller-for-xbox-pc GAMESIR koduyla 37 dolara Geliyor dostum 14 günde elime geldi fenasal bir şey tavsiye ederim deadzone yok stick drift yok
Hocam Almak İsterdim Mahkeme Kararıyla Gümrükten Bir Ürün Geçiremiyorum Ürün Getirtme Yasağım Var Ve Yakınım Da Geçiremiyor Mahkeme Kararından Dolayı.
Arkadaşın Geçirsin Dersen En Yakını Almanyada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal bir gamepad nasıl çalışıyorsa bu da öyle çalışıyor dostum. Dokunmatik programsız çalışıyor mu bilmiyorum ama çok mouse gibi bir şey bekleme.
Mouse Gibi Beklemedim De Bazı Kişiler Gamepadlerdeki (Çakma Gerçek Farketmez) Üzerindeki Touchpad'in Mous Gibi Çalıştığını Söylemişler İnternette Gördüğüm Kadarıyla (Yabancı Forumlarda Vsr)

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
Mouse Gibi Beklemedim De Bazı Kişiler Gamepadlerdeki (Çakma Gerçek Farketmez) Üzerindeki Touchpad'in Mous Gibi Çalıştığını Söylemişler İnternette Gördüğüm Kadarıyla (Yabancı Forumlarda Vsr)
Mouse gibi çalışmıyor ama iş görüyor.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Hocam Almak İsterdim Mahkeme Kararıyla Gümrükten Bir Ürün Geçiremiyorum Ürün Getirtme Yasağım Var Ve Yakınım Da Geçiremiyor Mahkeme Kararından Dolayı.
Arkadaşın Geçirsin Dersen En Yakını Almanyada.

Aga be :(

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
Cyro Varmı Peki Bu Replikada Hocam.. Detaylardan Falan Biraz Makale Gibi Anlatma Şansınız Var Mı Çünkü Ben Biraz Sevdim Gibi Bunu..
Cyro var. Makale gibi anlatamama maalesef. Detay istiyorsanız ürünün yorumlarına vs. bakabilirsin. Normal standart bir gamepad işte.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Yaa.. Ben Aslında Kablosuz Falan Kullanmayacağım Hocam, Dümdüz Kabloyla Bağlayacağım Ama Misal Titreşimi Olmasın Ayarlı Tetik Olmasın Işık Olmasın kablosu Olmasın Ama 1-/-2 Özellik Daha Olsun kafasında Bakan Bİriyim.. Öyle Rekabetçi Falan Oynamıyorum Zaten Oyunları Ama Arada Bir Gecikme Olduğunu Hissettiğimde Classic Gamerlar Misali Sinirlenip Elrean Misali Masa Kırarmış Gibi Çelik Masaya Yumruklar Savurduğum Oluyor. (Kendisi Monitör Kırdı Gerçi Ama..)
Genel Olarak Sifu, Sekiro, Shadow Of The Twice, Katana Zero, Foreger, GraveYard Keeper, Ve Yanında Kötü Rezidans (Residant Evil) Vari Oyunlar Metro Vari Oyunlar Oynamaya Çalışan, Bunlarla Kafa Dağıtan Ve Dağıtırken De Yanda Yayın Açan Biriyim Diyebilirim

Biraz Ansiklopedi Oldu Ama.. 😟

Hocam Bir De Biz Bu DS4Windows Programını Kurmadığımızda Dokunmatiği Kullanamıyoz Demişsiniz Ama 2 Yazı Sonra Sıkıntı Çıkartıyor Demişsiniz Anlamadım Ve Bu Dokunmatik Windows'da Mouse Olarak Çalışır Mı Acep..?! Laptoplardaki Gibi..😁
DS4 Windwos programını kapatınca dokunmatikte gidiyor. Bildiğin laptoplardaki gibi mouse kontrol ediyorsun o alan ile. Oyunda olman şart değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Necip5270392
DS4 Windwos programını kapatınca dokunmatikte gidiyor. Bildiğin laptoplardaki gibi mouse kontrol ediyorsun o alan ile. Oyunda olman şart değil.
Yani Yabancıların Bahsettiği Mouse Kontrolü Var Anladım..
Peki Hiç Problem Oldu Mu Ne Biliyim Sürekli Bağlantı Kopup Geri Geliyormuş Gİbi Sesler Çıkarması Gibi Yada Tuşların Basılı Kalması Tuşların Gidip Gelme Yapması Gİbi..
Bizim Burada Çarşıdaki PC'cilerde De Var Gamepad 150₺ Bulabiliyorsun Ama Düz Controller Onlar Ama Yine Bunun Gİbi İmitasyon Ürünler, Ama Ben Buna Biraz Kuruldum Diyebilirim Ama Kararsızım-/-Kararsız Kaldım Bunun Özellikleri Biraz Fazla Ve 2-/-3 Ay Götürsün Diye Alıyorum 2 Gün Sonra Bozulursa Askere Gidenedek Kullanmalık 2.Bir Gamepad Almak Durumunda Kalmak Da İstemiyorum Bi 500₺ Verip..

Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Şimdi Ben Bu GamePad'lerden Birini Aldım Diyelim Ve Zaman Geldi Çattı Original Bİr GamePad Almak İstediğimde Ne Önerirsiniz..
GamePad'i Sağa Sola Atan Biri Olaraktan Bunu Soruyorum.!

Son düzenleme:

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Yani Yabancıların Bahsettiği Mouse Kontrolü Var Anladım..
Peki Hiç Problem Oldu Mu Ne Biliyim Sürekli Bağlantı Kopup Geri Geliyormuş Gİbi Sesler Çıkarması Gibi Yada Tuşların Basılı Kalması Tuşların Gidip Gelme Yapması Gİbi..
Bizim Burada Çarşıdaki PC'cilerde De Var Gamepad 150₺ Bulabiliyorsun Ama Düz Controller Onlar Ama Yine Bunun Gİbi İmitasyon Ürünler, Ama Ben Buna Biraz Kuruldum Diyebilirim Ama Kararsızım-/-Kararsız Kaldım Bunun Özellikleri Biraz Fazla Ve 2-/-3 Ay Götürsün Diye Alıyorum 2 Gün Sonra Bozulursa Askere Gidenedek Kullanmalık 2.Bir Gamepad Almak Durumunda Kalmak Da İstemiyorum Bi 500₺ Verip..

Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Şimdi Ben Bu GamePad'lerden Birini Aldım Diyelim Ve Zaman Geldi Çattı Original Bİr GamePad Almak İstediğimde Ne Önerirsiniz..
GamePad'i Sağa Sola Atan Biri Olaraktan Bunu Soruyorum.!
Hocam tek sıkıntısı biraz sert basarsanız tuşlar zamanla artık yapışmaya falan başlıyor. Ben de orjinal PS4 kolu arıyorum şu anda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Necip5270392
Hocam tek sıkıntısı biraz sert basarsanız tuşlar zamanla artık yapışmaya falan başlıyor. Ben de orjinal PS4 kolu arıyorum şu anda.
Hocam Boşverin Bu PS'i Falan Gelin Gulikit'ci Olun Sizde.. Eğer Sıkıntı Çıkarırsa Söversiniz Arkamdan Olur Bİter.. 😅

Top Bottom