Neler Yeni

Üniversite için 35k laptop önerisi.

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Bütçe
35000
Merhabalar, üniversite-oyun için laptop alacağım. Ben en uygun model olarak bunu buldum başka önerileriniz var mı.
Max bütçe- 35k (belki 2,3 k daha arttırabilirim)
Kesinlikle istediğim özellikler.
-32gb ram/ 2tb ssd/ en az rtx 4060

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Merhabalar, üniversite-oyun için laptop alacağım. Ben en uygun model olarak bunu buldum başka önerileriniz var mı.

Bence O Fiyatlara Bu İyi

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Nedox Bey
icinde 2tb ssd olamn 32gb rami olan 35k bandinda laptop yok baska. Ancak sonradan icine takarsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper onermem gene ama illa olacak diyorsaniz alin.

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz gibi çoğu kişi sonradan takmayı öneriyor ama bütçe olarak hesaplarsanız yükseltme yapacağım diye 35k lık dediğiniz gibi bir laptop alırsam yükseltmelerle birlikte 40k yı buluyor malesef. Ve kıbrısta okuyorum sadece 1 haftalığına geleceğim Türkiye ye o sırada bunları halletmem çok zor

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Dediğiniz gibi çoğu kişi sonradan takmayı öneriyor ama bütçe olarak hesaplarsanız yükseltme yapacağım diye 35k lık dediğiniz gibi bir laptop alırsam yükseltmelerle birlikte 40k yı buluyor malesef. Ve kıbrısta okuyorum sadece 1 haftalığına geleceğim Türkiye ye o sırada bunları halletmem çok zor
Hocam Adam Akıllı Laptop Almak Varken Gidipte Casper Alamam O Fiyatlar Yani

Ayrıca 2 TB SSD VE 32 GB Ram Gereksiz Bence

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Hocam Adam Akıllı Laptop Almak Varken Gidipte Casper Alamam O Fiyatlar Yani

Ayrıca 2 TB SSD VE 32 GB Ram Gereksiz Bence
Okuduğum bölüm ve adobe programları kullanacağım için gerekli benim için ve depolamada da kısıtlanmayı sevmediğim için fazla olsun istiyorum masaüstümde de 1.5tb var yetmiyor.
Attığın laptopunda yorumları gayet olumlu gibi ayrıca önceki kullandığım laptop ta casper dı herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Tek şüphem pil süresiydi onu da kullanan bir arkadaşa sordum 4 saate kadar gidiyor muş.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Okuduğum bölüm ve adobe programları kullanacağım için gerekli benim için ve depolamada da kısıtlanmayı sevmediğim için fazla olsun istiyorum masaüstümde de 1.5tb var yetmiyor.
Attığın laptopunda yorumları gayet olumlu gibi ayrıca önceki kullandığım laptop ta casper dı herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Tek şüphem pil süresiydi onu da kullanan bir arkadaşa sordum 4 saate kadar gidiyor muş.

Casper 61.0 Wh
HP 70.0 Wh

Pil Değerleri Ortada , Ayrıca Amd İşlemci Farkıda Var Daha Uzun Gider Pil

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Casper 61.0 Wh
HP 70.0 Wh

Pil Değerleri Ortada , Ayrıca Amd İşlemci Farkıda Var Daha Uzun Gider Pil
Tabi dediğiniz gibi zaten HP nin kalitesi tartışılmaz ama 1 haftalığına Türkiye ye gelicem o zaman içinde ramini,ssd sini yükseltip elimde kalan ram leri satmam imkansız o yüzden hazır olarak sordum 32gb ram ve ssd. Yine de teşekkür ederim

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Tabi dediğiniz gibi zaten HP nin kalitesi tartışılmaz ama 1 haftalığına Türkiye ye gelicem o zaman içinde ramini,ssd sini yükseltip elimde kalan ram leri satmam imkansız o yüzden hazır olarak sordum 32gb ram ve ssd. Yine de teşekkür ederim
Elinde Olan Ramları Satmak Zor Mu ?

Satılır Hocam Neden Satılmasın Oralarda Daha Pahalıya Satarsın Hatta

Berkyozclk

80+ Bronze

hocam ddr4 32 gb o laptop arkadasın önerdigi victus hem ryzen 7 hem de4060 ayrıca 16 ram dd5
yani kucuk bi ram farkı var ama diğer bileşenler için arkadasın attıgı victus daha iyi

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Elinde Olan Ramları Satmak Zor Mu ?

Satılır Hocam Neden Satılmasın Oralarda Daha Pahalıya Satarsın Hatta
Hocam bir plan yapıp düşeneceğim dediğinizi. Son olarak, sanırsam aynı marka ram leri ve uygun m2 ssd leri almak gerekiyormuş bana 32gb ram ve 2tb ssd için almam gereken ürünlerin uygun fiyatlı linkini atabilir misiniz çünkü çok anlamıyorum hangisi uygun olur diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ddr4 32 gb o laptop arkadasın önerdigi victus hem ryzen 7 hem de4060 ayrıca 16 ram dd5
yani kucuk bi ram farkı var ama diğer bileşenler için arkadasın attıgı victus daha iyi
Casperında 4060 fakat dediğiniz gibi hp victusun işlemcisi ve rami daha iyi. Dediğim gibi tek sorun benim için ramin alanı ve ssd depolamadaki sıkıntı.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Hocam bir plan yapıp düşeneceğim dediğinizi. Son olarak, sanırsam aynı marka ram leri ve uygun m2 ssd leri almak gerekiyormuş bana 32gb ram ve 2tb ssd için almam gereken ürünlerin uygun fiyatlı linkini atabilir misiniz çünkü çok anlamıyorum hangisi uygun olur diye.
Hocam O Konuda Bende bir şey Yapamam Pek Laptop Ramlarının Çoğu Anakarta Entegre Oluyor M.2 SSD'lerin Boyutları Ne Tam Bilmiyorum

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Hocam O Konuda Bende bir şey Yapamam Pek Laptop Ramlarının Çoğu Anakarta Entegre Oluyor M.2 SSD'lerin Boyutları Ne Tam Bilmiyorum
İşte hocam bende o yüzden başta bunları tercih etmedim çünkü net olarak bilmiyorum ya yalnış ürün alıp olmazsa vb diye. Ayrıca bazı markalarda garanti iptali de oluyor muş yükseltme yaparsak. Ben yine bir araştırıyım uygun fiyatlı bu laptopa uygun almam gerekenleri bulursam bunu tercih ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,582
Üyeler
153,732
Son üye
kıraçe
Top Bottom