Neler Yeni

Üniversite için 35k laptop önerisi.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
İşte hocam bende o yüzden başta bunları tercih etmedim çünkü net olarak bilmiyorum ya yalnış ürün alıp olmazsa vb diye. Ayrıca bazı markalarda garanti iptali de oluyor muş yükseltme yaparsak. Ben yine bir araştırıyım uygun fiyatlı bu laptopa uygun almam gerekenleri bulursam bunu tercih ederim.
Hocam Servis Yaparsa Gitmez Garanti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parçaları Servise Danışırsan Yardımcı Olurlar

Berkyozclk

80+ Bronze
Hocam bir plan yapıp düşeneceğim dediğinizi. Son olarak, sanırsam aynı marka ram leri ve uygun m2 ssd leri almak gerekiyormuş bana 32gb ram ve 2tb ssd için almam gereken ürünlerin uygun fiyatlı linkini atabilir misiniz çünkü çok anlamıyorum hangisi uygun olur diye.

Casperında 4060 fakat dediğiniz gibi hp victusun işlemcisi ve rami daha iyi. Dediğim gibi tek sorun benim için ramin alanı ve ssd depolamadaki sıkıntı.
aga 1tb alan neyine yetmiyo bi de ram falan az değil ki alınabilcek en iyi laptop o arkadasın attıgı victus bende de victus var aynısının 4050 olanı

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Hocam Servis Yaparsa Gitmez Garanti

Parçaları Servise Danışırsan Yardımcı Olurlar
Doğru diyorsunuz bakacağım.

aga 1tb alan neyine yetmiyo bi de ram falan az değil ki alınabilcek en iyi laptop o arkadasın attıgı victus bende de victus var aynısının 4050 olanı
Malesef adobe programları video-fotoğraf vb bunun haricinde güncel oyunlar en az 60,70 gb gta 5 bile 100 gb tan fazla şuan. Dediğim koşullarda 1tb ssd 16gb ram sadece oyun için kullananlara yeterli olabilir ama benim kullanımlarımda yetersiz olucak.

Berkyozclk

80+ Bronze
Doğru diyorsunuz bakacağım.

Malesef adobe programları video-fotoğraf vb bunun haricinde güncel oyunlar en az 60,70 gb gta 5 bile 100 gb tan fazla şuan. Dediğim koşullarda 1tb ssd 16gb ram sadece oyun için kullananlara yeterli olabilir ama benim kullanımlarımda yetersiz olucak.
hocam bende 1 tb var ve cok fazla buyuk oyun var yani sana kalmış

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
hocam bende 1 tb var ve cok fazla buyuk oyun var yani sana kalmış
Yani dediğim gibi işte saklama alanı hem kullanım farklılıklarına hem de kişiden kişiye göre değişiyor. Sadece oyun için kullanıldığında yeterli olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,587
Üyeler
153,736
Son üye
kıraçe
Top Bottom