Neler Yeni

üniversite için hangi şehir daha iyi ?

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
merhabalar diş hekimliği okuyacağım. sizce konya mi, ordu mu, sakarya mi, denizli mi, isparta mi? şehir anlamında da sormak istedim, hangisi veya hangileri iyidir? (samsundayim)

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
merhabalar diş hekimliği okuyacağım. sizce konya mi, ordu mu, sakarya mi, denizli mi, isparta mi? şehir anlamında da sormak istedim, hangisi veya hangileri iyidir? (samsundayim)
samsun güzel iste hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

atakumda oturuyorum çarşambalıyım

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
ıspartada yaşıyorum ve yazdığın şehirler arasında sadece sakaryaya gitmedim knkm samsunda yaşıyosan orduyu biliyondur güzel şehir baya konya da her türlü mekan bulursun en uygun da orda en pahalısıda ve çok iyi şehir ısparta ucuz zaten küçük bide ama öğrenci şehri olarak geçiyor okul zamanı aktif 50 k öğrenci yi geçiyor denizli de güzel ortalama bir şehir ama aralarında tek sahil kısım ordu var ve sende sahildesin onun ayrıcalığı oluyor illa ki ısparta antalyaya 1 buçuk saat kafan estimi gidersin her yere çok yakındır konya 3 saat civarı denizli 2buçuk 3 hepsinin ayrı güzelliği var

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ıspartada yaşıyorum ve yazdığın şehirler arasında sadece sakaryaya gitmedim knkm samsunda yaşıyosan orduyu biliyondur güzel şehir baya konya da her türlü mekan bulursun en uygun da orda en pahalısıda ve çok iyi şehir ısparta ucuz zaten küçük bide ama öğrenci şehri olarak geçiyor okul zamanı aktif 50 k öğrenci yi geçiyor denizli de güzel ortalama bir şehir ama aralarında tek sahil kısım ordu var ve sende sahildesin onun ayrıcalığı oluyor illa ki ısparta antalyaya 1 buçuk saat kafan estimi gidersin her yere çok yakındır konya 3 saat civarı denizli 2buçuk 3 hepsinin ayrı güzelliği var
ordu çok mu küçüktür acaba tramvay dahi yok diye duydum eğlence sosyal aktivite sorunu çeker miyim yoksa evet sahil güzel olurdu ama sırf küçük diye konya falan mı yazsam

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
ordu çok mu küçüktür acaba tramvay dahi yok diye duydum eğlence sosyal aktivite sorunu çeker miyim yoksa evet sahil güzel olurdu ama sırf küçük diye konya falan mı yazsam
tramvay ıspartada da yok :D ordu küçük felan değil hocam ya bence ideal yani ama tabi konya baya büyük ona göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

tramvay ıspartada da yok :D ordu küçük felan değil hocam ya bence ideal yani ama tabi konya baya büyük ona göre
bide ordu samsun yakın şuanda otobüs biletleri aldı başını gitti ailenin yanına istediğinde gidersin orduda ama bu taraflara gelirsen en ucuz bilet 800 tl git gel 1600 yapar yani bilemedim ordu iyi gibi geldi

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Isparta kardeşim aradığın her ortamı rahatlıkla bulabilirsin :)

JSezar

80+ Silver
sakarya ya da ısparta

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Aman aman konya yazma

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
valla sanırsam isparta sakaryada olanlar orduda da vardır az da olsa ve deniz var hem ailem yakın 2 saat yol bile yok. aksini iddia eden olursa diye bekleyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,824
Üyeler
147,423
Son üye
Relaxed
Top Bottom