Neler Yeni

üniversite kazandım ancak askerliğim tecil olmamış?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
beyler ben 19 yaşındayım ve geçen sene mezuna kaldım bu yıl da açık öğretim tercihinde bulundum ve kazandım. Ancak askerlik tecilim olmamış ve yoklama sürem aralık 31 de bitiyor ne yapmam lazım çevremde bu işlerden anlayan kimse yok. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Dzarky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert YILMAZ
Öğrenci işleri halledecek onu benimkide öyle gözüküyordu arılığın sonuna doğru halletiler

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öğrenci işleri halledecek onu benimkide öyle gözüküyordu arılığın sonuna doğru halletiler
benim şuan yapmam gereken bir şey var mı? Yoklama başvurusu vs. Sizinde mi açık öğretimdi bu arada?

Dzarky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert YILMAZ
benim şuan yapmam gereken bir şey var mı? Yoklama başvurusu vs. Sizinde mi açık öğretimdi bu arada?
Açık öğretim değil benim isterseniz öğrenci işlerini arayıp onlara sorabilirsin bu konu direk onları ilgilendiriyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
umut şahin
beyler ben 19 yaşındayım ve geçen sene mezuna kaldım bu yıl da açık öğretim tercihinde bulundum ve kazandım. Ancak askerlik tecilim olmamış ve yoklama sürem aralık 31 de bitiyor ne yapmam lazım çevremde bu işlerden anlayan kimse yok. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim
öğrenci işleri halleder baktın ki aralık 25 te bir şey olmadı en yakın askerlik şubesine gidip tecil ettirirsin

Stayy

80+
geçen yıl benimde aynısı olmuştu , öğrenci işlerine gidiyorsun soruyorsun bazen geç tecil ediyorlar ondan dolayıdır.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
öğrenci işleri halleder baktın ki aralık 25 te bir şey olmadı en yakın askerlik şubesine gidip tecil ettirirsin
tamamdır hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde aynısı olmuştu geçen yıl öğrenci işlerine gidiyorsun soruyorsun bazen geç tecil ediyorlar ondan dolayıdır.
inş unutmazlar beni valla ansızın alırlar iyi olmaz o ıfjgpoıafdjgpfd

Top Bottom