Neler Yeni

Üniversite Okumayıp Vinç Operatörü Olmak

Şuan aklımda çok deli fikirler var bilgisayar mühendisliği düşünüyordum ama girersem öyle çok iyi bir üniversiteye giremeyeceğim.Acaba askere gidip sonra vinç operatörlüğümü yapsam diyorum çalışma saatleri maaşları vs nasıl maaşlarının iyi olduğunu duymuştum olmak kolaymı sizce?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,893
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Her şey maaş değildir. Elzem olan yaptığın işi severek yapmaktır.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şuan aklımda çok deli fikirler var bilgisayar mühendisliği düşünüyordum ama girersem öyle çok iyi bir üniversiteye giremeyeceğim.Acaba askere gidip sonra vinç operatörlüğümü yapsam diyorum çalışma saatleri maaşları vs nasıl maaşlarının iyi olduğunu duymuştum olmak kolaymı sizce?

Maaşları iyi. Rüzgârlı havalarda çalışmıyorlar. Güzel bir yönelme olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üniversiteyi bitirdikten sonra iş bulabileceğimde kesin değil bari kendimi sağlama alayım diyorum

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Mehmet
İşi seviyorsan yapılır parası iyi

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Dönemlik arz/talep dengesine göre gelecek planlaması yapmak ne kadar doğru olur emin değilim. Şu anda üniversite mezunu fazlası var diye bazı meslekler çok kazanıyor ve iş imkanı çok olabilir ama önemli olan önünün açık olması, ilerleme şansının olması. Vinç operatörlüğünü ömrün boyunca yapabilir misin bunu düşünmeni tavsiye ederim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Maaşa göre bakma insan severek yaptığı işten çok daha iyi kazanır. Çünkü müşterilerin senin samimiyetini sever ve dostluk kurar.
Babam mesela ilk zamanlarda az kazanıyordu sigortacılık yapıyordu zamanla çevresi genişlemiş al sat yapmış annemle evlenince koca köyün büyük kısmı enişte diyerek babama sigorta kasko kestiriyor kısaca.

İstersen berber ol ama çevrene hitap edersen iyi kazanırsın.

Biraz konu dışı na çıktı ama umarım anlatmaya çalışmak istediğimi anlamışsındır.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sağolun hocam tavsiyeleriniz için araştırdım biraz uzun vadede sıkıntı olabilir hareketsizlik vs durumlardan dolayı sürece göre karar vereceğim artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı bir kaç sene yaptıktan sonra ticarete atılabilirim hep ticaret yapmak istemişimdir zaten

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Sağolun hocam tavsiyeleriniz için araştırdım biraz uzun vadede sıkıntı olabilir hareketsizlik vs durumlardan dolayı sürece göre karar vereceğim artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı bir kaç sene yaptıktan sonra ticarete atılabilirim hep ticaret yapmak istemişimdir zaten
Ticaret yapacağın zaman güveneceğin insanların olmasını sağla yoksa taklaya gelirsin . 2 dostun emeğini en iyi küçükburjuvayi yi verebilirim adamlar nereden nereye geldi .
Zamanında Tofaş Lara bakıyorlardı şimdi G20 lere Taykanlar 6yilda kocaman oldular

Top Bottom