Neler Yeni

Üniversite tercihimi örgün mü (2.öğretim) yapmalıyım yoksa açıköğretim mi

Neklor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Hepinize merhaba,

Daha önce hiç üniversite okumadım ama bu sene ortalama bir puan aldım ve bunu değerlendirmek istiyorum.

Aslında tüm sorun olan şu ben şuanda bir işte çalışıyorum ve işten çıkmadan ikinci öğretim önlisans programına kayıt ettirmek istiyorum.

FAKAT nerdeyse tüm bölümlerde staj zorunluluğu var ben çalışırken bir yandan da 20 iş günü staj yapsam sigorta girişlerinde sıkıntı yaşar mıyım ??

DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Eren Turhan
2. Öğretim kalkmadı mı?

Neklor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
özel ünide burslu olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Furkan Sünney
Hepinize merhaba,

Daha önce hiç üniversite okumadım ama bu sene ortalama bir puan aldım ve bunu değerlendirmek istiyorum.

Aslında tüm sorun olan şu ben şuanda bir işte çalışıyorum ve işten çıkmadan ikinci öğretim önlisans programına kayıt ettirmek istiyorum.

FAKAT nerdeyse tüm bölümlerde staj zorunluluğu var ben çalışırken bir yandan da 20 iş günü staj yapsam sigorta girişlerinde sıkıntı yaşar mıyım ??

DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
Yaşamazsın, oradaki staj sigortası senin ayrı sigorta. Ben kamu personeliyim, bakanlık dışı hastanede staj yaptım. Staj maaşı da aldım, staj sigortası da yaptılar. Hiç problem olmadı.

Neklor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşamazsın, oradaki staj sigortası senin ayrı sigorta. Ben kamu personeliyim, bakanlık dışı hastanede staj yaptım. Staj maaşı da aldım, staj sigortası da yaptılar. Hiç problem olmadı.
Teşekkür ederim yardımın için

Top Bottom