Neler Yeni

Üniversite'de ikinci öğretim okumak

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Arkadaşlar elektrik-elektronik mühendisliği 1. sınıfa başlayacağım pazartesi günü ve ikinci öğretimim sizce zor olur mu ?
Evden okula 45-50 dk bazen 55dk olabiliyor uzaklıktayım beni zorlar mı düşüncelerinizi yorumlara bekliyorum

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gökhan
2. öğretim okumuş biri olarak güzel olduğunu düşünüyorum,
+sınav günleride evi yakın olanlar arkadaş grubundan okula gidip, soruları öğreniyorduk bazen aynıları bile çıkıyordu :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
2.öğretim dünyanın en iyi şeyidir. 1.öğretimden çok daha keyifli.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.öğretim dünyanın en iyi şeyidir. 1.öğretimden çok daha keyifli.
Hocam ister istemez bir korku oluyor ev baya uzak ve kendi arabamla gidip geleceğim o şekilde planladık umarım haklısındır
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. öğretim okumuş biri olarak güzel olduğunu düşünüyorum,
+sınav günleride evi yakın olanlar arkadaş grubundan okula gidip, soruları öğreniyorduk bazen aynıları bile çıkıyordu :D
umarım benim içinde iyi olur

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
Hocam ister istemez bir korku oluyor ev baya uzak ve kendi arabamla gidip geleceğim o şekilde planladık umarım haklısındır
Ev uzaksa sabah da geliyorsun her türlü. Sabah zaten daha yoğun oluyor trafik anlamında da. Sabah 7-8 gibi kalkıyorum ben, spor yapıp kahvaltı yapana kadar saat 10-11 oluyor. Saat 4'e kadar kendi halimdeyim ya arkadaşlarla dışarı çıkıyoruz ya evde PC başındayım daha iyi oluyor. 4 de gidiyorum bazen 8 de bazen 10 da geri geliyorum. Tek avantaj okul bana 10 dakika falan.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Ev uzaksa sabah da geliyorsun her türlü. Sabah zaten daha yoğun oluyor trafik anlamında da. Sabah 7-8 gibi kalkıyorum ben, spor yapıp kahvaltı yapana kadar saat 10-11 oluyor. Saat 4'e kadar kendi halimdeyim ya arkadaşlarla dışarı çıkıyoruz ya evde PC başındayım daha iyi oluyor. 4 de gidiyorum bazen 8 de bazen 10 da geri geliyorum. Tek avantaj okul bana 10 dakika falan.
dersler:
pazartesi 19 dan 20.30 a sadece
salı 17.10 dan 21.35 e
çarşamba 19 20.30
perşembe 18 den 21.35 e
cuma da 19dan 20.30

dersler bu şekilde pek sabah gitmiş olmuyorum sanki

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
dersler bu şekilde pek sabah gitmiş olmuyorum sanki
Şey anlamında dedim hocam, 2.öğretim değilse bile her türlü ev uzak ondan bahsediyorum. Ders saatleri de bence çok iyi. Tabi 19'dan 16-17'ye çekseler daha iyiydi. Yine de senin bileceğin iş. Hem 2.öğretimde Üniversite kalabalığı falan da azalıyor sakin sakin. Sabah ana baba günü.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Şey anlamında dedim hocam, 2.öğretim değilse bile her türlü ev uzak ondan bahsediyorum. Ders saatleri de bence çok iyi. Tabi 19'dan 16-17'ye çekseler daha iyiydi. Yine de senin bileceğin iş. Hem 2.öğretimde Üniversite kalabalığı falan da azalıyor sakin sakin. Sabah ana baba günü.
aynen kanka kalabalıkdır öğle yemeği trafiğidir falan filan yok o anlamda cidden rahat ders saatlerini beğenmene sevindim umarım iyi olur bu şekilde
kendi arabamla gidip geleceğim kanka

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Özellikle 3 ve 4te çok rahat ediceksin. Ayrıca mesafe uzak benim de öyle, sabah 8 dersi için 6 da uyanırdın 1. öğr olsan. 2. öğretim güzel. 1. sınıfta pek anlamıyorsun da 2'ye geçince dersler en erken 17'de başlıyor. Bayağı rahat oluyorsun.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar elektrik-elektronik mühendisliği 1. sınıfa başlayacağım pazartesi günü ve ikinci öğretimim sizce zor olur mu ?
Evden okula 45-50 dk bazen 55dk olabiliyor uzaklıktayım beni zorlar mı düşüncelerinizi yorumlara bekliyorum
Çoğunlukla aynı hocalar girer ve aynı konuları anlatır zor bir yanı yok.
Evin de yakınmış zaten sıkıntı yaratmaz.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
@Matt Murdock @rdemstaken @Ciri @6khn İçime su serptiniz kardeşlerim sağ olun var olun umarım dedikleriniz gibi rahat ve güzel geçer çok teşekkür ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikle 3 ve 4te çok rahat ediceksin. Ayrıca mesafe uzak benim de öyle, sabah 8 dersi için 6 da uyanırdın 1. öğr olsan. 2. öğretim güzel. 1. sınıfta pek anlamıyorsun da 2'ye geçince dersler en erken 17'de başlıyor. Bayağı rahat oluyorsun.
Aynen öyle uyanma derdin yok , kalabalık yok , öğle yemeği trafiği yok rahat olur umarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,920
Üyeler
156,247
Son üye
woster
Top Bottom