Neler Yeni

ürün nasıl kargolanır?

YGT56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Yiğitalp
arkadaşıma bir şey kargolayacağım koliyi baloncuklu şeyi ya da adres kağıdını benim mi hazırlamam gerekir yoksa kargoda hallediyorlar? nasıl işliyor bu süreç

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
arkadaşıma bir şey kargolayacağım koliyi baloncuklu şeyi ya da adres kağıdını benim mi hazırlamam gerekir yoksa kargoda hallediyorlar? nasıl işliyor bu süreç
hocam legal değil ama ben arkadas akraba falan dolaptan kargoluyorum ona kargo ürününü 20tl fiyat kargo bedava yapıyorum karşı taraf 20 ödüyor bana kargoyu kestiği için 0tl geçiyor kodu kargocuya gösterip veriyorum

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
hocam legal değil ama ben arkadas akraba falan dolaptan kargoluyorum ona kargo ürününü 20tl fiyat kargo bedava yapıyorum karşı taraf 20 ödüyor bana kargoyu kestiği için 0tl geçiyor kodu kargocuya gösterip veriyorum
Arkadaşın dediği yöntemi yap,ne kargolayacaksan biraz sar kartonla falan sonra ver onlar ayarlıyor.Ekstra olarak havalı poşet vs ekleme yapmazlar sadece git gel işleri hallederler.

YGT56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Yiğitalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben ondan daha çok paketleme kısmını sormuştum

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
NBerke Dagdelen
Paketlemeyi kendiniz yapmak zorundasınız. Kargo şirketlerinde sadece satın alabileceğiniz kutular mevcut.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
beni o işten banladılar ya çok ypatım galiba :DDD

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Deniz
Ben kargoladığımda nalburdan pat pat alıyorum, ürüne yaklaşık bi 5-6 tur kaplayacak büyüklükte. Daha sonra etrafını full bantlıyorum (bant orda var)

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
beni o işten banladılar ya çok ypatım galiba :DDD
ben hiç takılmıyorum ya 40-50tl ye koyuyorum ürünmüş gibi açıklama yazıyorum teklifle satıyorum, hem teklif hem de kargo bedava sattığımdan ötürü dolap club puanı topluyoum 15-20tl kupon alabiliyom bedavaya

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Beyler sahibindende ilanı 1tl açınca onaylamıyorlar,fiyatı ürünün piyasası kadar koyun sonra 1tlye çevirin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,864
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom