Neler Yeni

Çözüldü✓ Üst seviye monitör önerisi (7900xt+5800x3d)

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Cem
Bütçe
50000
selamlar,
arkadaşım icin monitör bakıyoruz 2k yeter bana diyor 4k icinde olursa iyi olur diyor.Begendigi modeller

48" 40k olan modele karar verdik gibi pesin fiyata 3e bölebiliyoruz, arkadaş fiyata taksite ve monitöre tamam ama ben biraz daha bakınayım forumdan da öneri alayım dedim.

Bu arada indirim kodu taksit puan vs bir avantaj varsa yazarsanız sevinirim.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
oguz kagan
selamlar,
arkadaşım icin monitör bakıyoruz 2k yeter bana diyor 4k icinde olursa iyi olur diyor.Begendigi modeller

48" 40k olan modele karar verdik gibi pesin fiyata 3e bölebiliyoruz, arkadaş fiyata taksite ve monitöre tamam ama ben biraz daha bakınayım forumdan da öneri alayım dedim.

hocam o kadar büyük monitörlerle fps oyunu hayatta oynayamaz anca hikayeli oyun oynar ve bence bu kadar para vermeye gerek yok bu kadr para verecekseniz direk 55inç 4k televizyon alın

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o kadar büyük monitörlerle fps oyunu hayatta oynayamaz anca hikayeli oyun oynar ve bence bu kadar para vermeye gerek yok bu kadr para verecekseniz direk 55inç 4k televizyon alın
bende öyle dedim ama hayat standartları yüksek biri özellikle oled istiyor , direksiyon seti alacakmıs monitörden sonra...

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
oguz kagan
bende öyle dedim ama hayat standartları yüksek biri özellikle oled istiyor , direksiyon seti alacakmıs monitörden sonra...
Madem bu kadar bütçesi var yüksek seviye monitörü bilmem ama direksiyon seti olarak kesinlikle tarismazis Logitech g29 alsın

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
selamlar,

Arkadaşın 2k isteğine pahalı seçenek ;
Daha ucuz seçenek

Palo DAYI

80+ Silver
bence o butceye ya 4k tv alsın
yada fps oynu oynıyacaksa parayı yarıya bolup 2tane 2k monıtor alsın yada tekte olabılır paranın yarısı cebınde kalır okadar para vermek mantıksız gelıyor ama arkadasta para bolsa ona bısey dıyemem :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
selamlar,

Reis 360hz asus monitör al gözünü seveyim bir sistem daha yaparsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis 360hz asus monitör al gözünü seveyim bir sistem daha yaparsın
ek olarak 15e al bi 360hz asus monitör gerisiylede illa kardeşin felan vardır onada yap bi sistem tadından yenmez

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Cem
360hz monitör icin 360fps almak gerek sistem 4kda 100-140 arası alıyor o yüzden attıgım modeli sectik.Yazdıgım gibi özellikle performanslı ürün istiyor 55-65 4k tv alsa 50-60 hz yazılımza 120hz ekranlar alınabiliyor.Forum gercekten garip üst seviye monitör tavsiyesi arıyorum yazıyorum tv öneriliyor bunu aldıktan sonra direksiyon alacak diyorum millet begendigi modelleri sıralamıs bile ...Muhtemelen 40klık 4k olanı alacagız sagolun.

Top Bottom