Neler Yeni

Ufak odayı nasıl kendi odama çeviririm?

omer_34

80+ Silver
Arkadaşlar Şehir dışında okuduğum için kendi odamı 2 kardeşimden birine verdim kardeşlerim ayrı odalarda kalıyor ve benim evde odam yok şuan. Kardeşimin odasında yatak var ama ben geceleri geç yatan biriyim ve uyurken konuşma gibi rahatsız edici huylarım var. o yüzden kardeşimi rahatsız etmemek için kardeşimle aynı odada kalmak istemiyorum. Evde ufak bi kiler var. burayı kendime ait bir oda haline getirmek istiyorum. Sadece Yatak ve masa+pc sığdırabildiğimiz sürece gerisi çok da önemli değil. Sizce nasıl bir tasarım daha rahat sığmamı sağlayabilir.( yatak en fazla bu kadar oluyor ama şu an 160cm koltukta uyuduğum için her türlü daha rahat olacağım :D

Fikirlerinizi bekliyorum. ben şu an böyle bir şey düşündüm.

Ekler

• resim_2024-06-20_235304450.png
    resim_2024-06-20_235304450.png
    16.6 KB · Hit: 48

Mert

80+ Silver
Hücre gibi olur, bahsettiğin görsel olmayan klostrofobimi harekete geçirdi.

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hanaz

80+ Silver
Bence yatağı koyma direk pc odası yap 175cm den uzunsan

omer_34

80+ Silver

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,860
İsim
uwu
onu da düşünüyorum hocam ama ne kadar rahat olur acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam zaten 3 ay kalıyorum evde onda da çalışıyorum eve gelip 1-2 saat pc oynayıp uyuyorum. salonda uyumak da her zaman rahat olmuyor
Hocam orda uyumaktan daha rahat olacağı belli salonda.
Sadece pc yap yoksa o alan aşırı darlar

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
onu da düşünüyorum hocam ama ne kadar rahat olur acaba ?

hocam zaten 3 ay kalıyorum evde onda da çalışıyorum eve gelip 1-2 saat pc oynayıp uyuyorum. salonda uyumak da her zaman rahat olmuyor
Bir süre önce yerde yatmaya başladım, başta rahatsız ediyordu ama alıştım. Bir de yerde uyumaya başladıktan sonra omuz ve bel ağrım da bitmişti

omer_34

80+ Silver
Hocam orda uyumaktan daha rahat olacağı belli salonda.
Sadece pc yap yoksa o alan aşırı darlar
hocam koltukta uyurken hem koltuk çok sert olduğu için hemde 150cm olduğu için çok daha dar ve rahatsız edici oluyor her yerim ağrıyor. her türlü burası daha iyi olacak biliyorum zaten. resimde daha dar gözüküyor ama zamanında pc odası yapmışlığım var alan artıyor.

Bir süre önce yerde yatmaya başladım, başta rahatsız ediyordu ama alıştım. Bir de yerde uyumaya başladıktan sonra omuz ve bel ağrım da bitmişti
hocam peki yer yatağı nereden bulabilirim ? veya kamp için şişme yataklar oluyor acaba onlar işimi görür mü

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
hocam koltukta uyurken hem koltuk çok sert olduğu için hemde 150cm olduğu için çok daha dar ve rahatsız edici oluyor her yerim ağrıyor. her türlü burası daha iyi olacak biliyorum zaten. resimde daha dar gözüküyor ama zamanında pc odası yapmışlığım var alan artıyor.

hocam peki yer yatağı nereden bulabilirim ? veya kamp için şişme yataklar oluyor acaba onlar işimi görür mü
Abi ben yorganı ikiye katlayıp üstünde yatıyorum. Hatta şu videodan görmüştüm
Ama belki senin sağlığını kötü etkiler ona dikkat et

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,860
İsim
uwu
Abi ben yorganı ikiye katlayıp üstünde yatıyorum. Hatta şu videodan görmüştüm
Ama belki senin sağlığını kötü etkiler ona dikkat et
Videoyu izlemedim ama gerçekten faydası oluyor mu benim aşırı sırtım ağrıyor aynı şekil eklemlerimde

Top Bottom