Neler Yeni

ultraglide ve xraypad obsidyan arasında fark var mı?

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
wraith üzerinden xraypad obsidyan dot alıcam 300tlye fakat eskiden de aliexpress üzerinden ultraglide control dot almıştım şimdi tekrardan skateze ihtiyacım var ve hangisini almalıyım? ne farkları var

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Hüseyin Mert Görgel
wraith üzerinden xraypad obsidyan dot alıcam 300tlye fakat eskiden de aliexpress üzerinden ultraglide control dot almıştım şimdi tekrardan skateze ihtiyacım var ve hangisini almalıyım? ne farkları var
Bildiğim kadarıyla obsidyenin sürtünme katsayısı daha az bundan dolayı daha akıcı olduğunu biliyorum. İnternette araştırırsan en az sürtünmeye sahip skatezler şuan obsidyen skatez oluyor genellikle.

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla obsidyenin sürtünme katsayısı daha az bundan dolayı daha akıcı olduğunu biliyorum. İnternette araştırırsan en az sürtünmeye sahip skatezler şuan obsidyen skatez oluyor genellikle.
teşekkür ederim ben karşılaştırma olarak aratmıştım hep o yüzden bulamadım

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Selim
Yok daha çok kontrol olarak geçiyor sertleştirilmiş PTFE olduğu için. Jade veya Tiger ice v2 daha az sürtünmeye sahip daha hızlı. Fakat kontrol dediğime bakma stok yüzeyi büyük skateze göre daha kaygan olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wraithe stok geldi mi?

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok daha çok kontrol olarak geçiyor sertleştirilmiş PTFE olduğu için. Jade veya Tiger ice v2 daha az sürtünmeye sahip daha hızlı. Fakat kontrol dediğime bakma stok yüzeyi büyük skateze göre daha kaygan olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wraithe stok geldi mi?
evet hocam bende şans eseri gördüm dot olarak stokta

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Selim
Hangisini çektin kanka ve kaçtane aldıj
Universal dot olanını aldım 1 adet. Kutudan zaten 40 adet nokta şeklinde skatez çıkıyor. Ben mousemde 8 adet kullanıyorum yetiyor. Tabi tiger ice markasını denemiştim bunu ilk defa aldım. 8 tane kullansam 5 sefer değisebilirim.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mert
Universal dot olanını aldım 1 adet. Kutudan zaten 40 adet nokta şeklinde skatez çıkıyor. Ben mousemde 8 adet kullanıyorum yetiyor. Tabi tiger ice markasını denemiştim bunu ilk defa aldım. 8 tane kullansam 5 sefer değisebilirim.
Anladım hocam peki cam mouse padlerde kullanılır mı bunlar

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Selim
Anladım hocam peki cam mouse padlerde kullanılır mı bunlar
Obsidyenler cam için kullanılıyor. Hatta millet cam için alıyor. Sitesinde kumaş ve cam için uygun olduğu belirtilmiş.
Key-features-of-Obsidian-Universal-Dots-Mouse-Skates.jpg

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mert
Son düzenleme:

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası